جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

بیت‌المقدس قهرمان رقابت‌های فوتبال پیشکسوتان قم شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بیت‌المقدس قهرمان رقابت‌های فوتبال پیشکسوتان قم شد


تیم فوتبال بیت‌المقدس با پیروزی برابر پردیس، قهرمان رقابت‌های فوتبال پیشکسوتان قم شد تا پرافتخارترین تیم حاضر در این مسابقات لقب گیرد.

روز گذشته رقم خورد؛

پرونده رقابت‌های فوتبال پیشکسوتان قم شامگاه سه‌شنبه بسته شد و تیم فوتبال بیت‌المقدس با برتری ۳ بر صفر برابر پردیس به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.

در دیدار نهایی این مسابقات که در ورزشگاه شهید حیدریان قم و با استقبال قابل‌توجه تماشاگران برگزار شد، تیم فوتبال بیت‌المقدس با ۳ گلی که در نیمه دوم به ثمر رساند توانست بار دیگر از عنوان قهرمانی خود در این مسابقات دفاع کند.

بیت‌المقدس که با برتری در ضربات پنالتی در نیمه‌نهایی به سختی به فینال رسیده بود در نیمه دوم و طی چند دقیقه، توانست برتری خود را بر حریف دیکته کند و در روزی که هافبک‌های پردیس نمایش قابل قبولی نداشتند، برتری از آن آبی پوشان بیت المقدس شد.

پردیس در دقایق پایانی حتی صاحب یک ضربه پنالتی نیز شد که این ضربه پنالتی را دروازه‌بان بیت‌المقدس دفع کرد تا نارنجی پوشان پردیس حتی از روی نقطه پنالتی نیز نتوانند به گل برسند.

بازیکنان تیم پردیس پس از پایان مسابقه به نحوه عملکرد داور و کمک‌داور اول مسابقه و اشتباه داور در عدم اعلام یک ضربه پنالتی به سود پردیس در اوایل نیمه دوم بازی اعتراض کردند.

مراسم پایانی این مسابقات، با اهدای جام قهرمانی به تیم فوتبال بیت‌المقدس با حضور مسئولان فوتبال قم برگزار شد ضمن این که تیم‌های شاهین و هلال‌احمر در رده سوم این مسابقات ایستادند.

در مرحله مقدماتی مسابقات لیگ پیشکسوتان فوتبال قم، تیم فوتبال بیت‌المقدس برابر پردیس مغلوب شده بود اما توانست این شکست را در فینال جبران کند تا پرافتخارترین تیم حاضر در این مسابقات لقب گیرد.

در مرحله نیمه نهایی تیم بیت المقدس موفق شد در ضربات پنالتی از سد تیم هلال‌احمر بگذرد و به دیدار پایانی و فینال مسابقات صعود کند و برتری ۶ برصفرتیم پردیس مقابل شاهین مشخص‌کننده دیگر فینالیست این رقابت‌ها بود.

آدرس کوتاه :