جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

بیس‌بالیست‌های قم با کسب رتبه چهارم شانس صعود خود را حفظ کردند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بیس‌بالیست‌های قم با کسب رتبه چهارم شانس صعود خود را حفظ کردند


تیم بیس‌بال باشگاه‌ میثم قم با وجود کسب رتبه چهارم دیدارهای نیم‌فصل نخست، همچنان شانس خود برای صعود به مرحله نهایی لیگ برتر بیس‌بال کشور حفظ کرد.

در پایان دیدارهای نیم‌فصل نخست

 

دیدارهای دور رفت از مرحله گروهی فصل جاری مسابقات لیگ برتر بیس‌بال مردان باشگاه‌های کشور بر اساس برنامه‌ریزی انجمن بیس‌بال و سافت‌بال فدراسیون انجمن‌های ورزشی ایران به میزبانی هیئت انجمن‌های ورزشی استان خراسان رضوی به انجام رسید.

در واقع همانند چندین دوره قبلی این مسابقات،‌ زمین چمن مجموعه ورزشی تختی شهر مقدس مشهد میزبانی این رقابت‌ها را بر عهده داشت و دیدارهای دور رفت لیگ بیس‌بال کشور در منطقه شمال با حضور تیم‌هایی از استان‌های قم، گیلان، ‌سمنان، خراسان‌رضوی و تهران برگزار شد.

دور رفت مسابقات لیگ بیس بال منطقه شمال کشور در مشهد مقدس در حالی برگزار شد که تیم شهرداری رشت موفق‌ترین تیم این مرحله بود و با شکست تمام حریفان خود و قرار گرفتن در جایگاه نخست جدول رده‌بندی و صدرنشینی این بازی‌ها به کار خود پایان داد.

بر اساس برنامه‌ریزی انجمن سافت‌بال و بیس‌بال فدراسیون انجمن‌های ورزشی، پنج تیم حاضر در این رقابت‌ها با انجام 10 بازی با یکدیگر به رقابت پرداختند و تیم بیس‌بال باشگاه میثم قم با توجه به قرار گرفتن در مکان چهارم این مرحله باید از هم اکنون به فکر تقویت خود و رفع نقاط ضعف برای بازی‌های دور برگشت باشد.

در این مرحله از بازی‌ها، تیم‌های شهرداری رشت و دهیاری فولاد محله سمنان هر دو در سه بازی مقابل حریفان خود پیروز میدان شدند اما تیم بیس‌بال مردان شهرداری رشت با پیروزی مقابل دهیاری فولاد محله موفق به کسب مقام نخست رده‌بندی نیم‌فصل نخست این مسابقات شد و دهیاری فولاد محله نیز به مقام دوم دست یافت.

همچنین میزبان این مسابقات یعنی تیم بیس‌بال هیئت انجمن‌های ورزشی استان خراسان رضوی با کسب دو پیروزی در جایگاه سوم قرار گرفت و تیم‌های بیس‌بال باشگاه میثم قم و هیئت انجمن‌های ورزشی استان البرز نیز به ترتیب موفق به کسب مقام‌های چهارم و پنجم شدند.

دیدارهای دور رفت این مسابقات در حالی به پایان رسید که تیم بیس‌بال باشگاه‌ میثم قم در نخستین دیدار خود به مصاف تیم دهیاری فولاد محله رفت و در حالی که بازی خوبی در مقابل حریف خود به نمایش گذاشت اما در پایان با حساب 7 بر 4 نتیجه را واگذار کرد.

بیس‌بالیست‌های باشگاه میثم قم در دومین دیدار خود برابر تیم هیئت انجمن‌های ورزشی البرز به میدان رفتند و در پایان دیداری سخت و نفس‌گیر به برتری 14 بر 13 دست یافتند تا بدین‌ترتیب ضمن جبران باخت قبلی، نخستین پیروزی خود را در این رقابت‌ها به دست بیاورند.

نماینده بیس‌بال استان قم در سومین بازی برابر میزبان بازی‌ها یعنی هیئت انجمن‌های ورزشی استان خراسان رضوی به میدان رفت و در حالی که به مراتب بهتر از دیدارهای قبلی بازی می‌کرد در پایان با حساب 11 بر 10 شکست خورد تا به سادگی از رسیدن به امتیاز محروم شود.

آخرین بازی تیم بیس‌بال باشگاه‌ میثم قم در مقابل تیم صدرنشین این مرحله از رقابت‌ها یعنی تیم بیس‌بال شهرداری رشت به میدان رفت و در این دیدار نیز خوب و قابل قبول بازی کرد اما به دلیل تجربه کم، در مقابل حریف خود با حساب 14 بر 12 شکست خورد تا در مکان چهارم جدول بایستد. / فارس

آدرس کوتاه :