حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۷

بی تعارف پیگیر مطالبات مردم از مسئولان - روابط عمومی

 

 برنامه زنده «بی تعارف» با هدف پاسخگویی مسوولان و بررسی مسائل و مشکلات شهری و استانی هر روز رادیو قم پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، سید محسن کاظمی تهیه کننده برنامه «بی تعارف» گفت: این برنامه با نگاهی ویژه به چالش‌های اجتماعی به بررسی مسائل و مشکلات شهری و استانی که از سوی مردم مطالبه و مطرح می‌گردد؛ می پردازد.

وی با اشاره به دسته بندی موضوعات و مشکلات استان و ضرورت اصلاح  آنها افزود: این برنامه با دسته بندی گزارشات مردمی از سطح استان و تهیه گزارشی در قالب موضوعات مطرح شده و برقراری ارتباط به صورت زنده  با مسوولان و فراهم آوردن امکان پاسخ سریع و شفاف به مخاطبان اقدام می‌کند.

تهیه کننده برنامه «بی تعارف» با اشاره به رسالت پیگیری و رفع کامل مشکلات مردمی در برنامه تصریح کرد: از مهمترین اهداف سازمان صدا و سیما بازتاب و انعکاس دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است تا مخاطبان با پیگیری مشکلات خود در جامعه بتوانند مسوولان را در حل و رفع کامل آن یاری نمایند. لذا این برنامه که شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح روی آنتن رادیو قم می‌رود فرصتی است برای مخاطبان استانی صدا تا پیگیر مطالبات خود باشند.

کاظمی در پایان گفت: ما تمام وعده‌هایی را که مسوولان در جهت رفع مشکلات استان در برنامه داده‌اند را تا حصول نتیجه نهایی بی تعارف و شفاف پیگیری و به سمع مخاطبان خواهیم  رساند.

آدرس کوتاه :