جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

بی تعارف - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

بی تعارف

بی تعارف


  • تهیه کننده: سید محسن کاظمی
  • گوینده:  شاهین احمدیان، معصومه لطفی، حمیدرضا خانبابایی
  • گزارشگر: شهاب اشرفی
  • سردبیر و هماهنگی: حسن نوروززاده
  • ارتباطات: خانم قرنلی

 

 

برنامه «بی تعارف» پل ارتباطی بین مردم و مسؤولین استان قم می‌باشد. این برنامه با هدف انعکاس و پیگیری مطالبات مردم با بخش‌های متنوع و پاسخگویی مسئولان تهیه و پخش می‌گردد.

از اهداف مهم سازمان صدا وسیما بازتاب و انعکاس دستاوردها نظام مقدس جمهوری اسلامی به مخاطبان و پیگیری مشکلات  با حضور مسئولان استان و شهر می‌باشد. این برنامه فرصتی برای مخاطبان شبکه استانی صدا است تا پیگیر مطالبات خود باشند. جلب اعتماد مخاطبان از هدف‌های اصلی این برنامه می‌باشد و همه مطالبات به حق مردم در این برنامه پیگیری می‌شود.

در «بی تعارف» مسائل و مشکلات شهری و استانی طرح و پیگیری می‌شود و مسؤولین به صورت تلفنی جوابگوی سوالات مردمی خواهند بود. از جمله این پیگیری‌ها که نتایج مثبت و قابل توجهی برای هم استانی‌های عزیز داشته است پیگیری مشکل گازرسانی محله مقوا سازی جمکران می‌باشد. این محله جزو محدوده شهری نبوده است که با پیگیری این برنامه و همکاری مسؤولان استان جزو محدوده شهری قرار گرفته و گازرسانی شده است.  همچنین معضل فاضلاب ساکنین انتهای شهرک قدس با پیگیری این برنامه در حال انجام است.

انتقاد، پیشنهاد، سوال و سوژه های خبری و قابل پیگیری خود را برای بررسی و پیگیری به ادمین کانال سروشی "الو قم" به آدرس زیر ارسال کنید تا در برنامه بی تعارف به آن پرداخته شود.

http://sapp.ir/aloqomپیام رسان سروش

راه‌های ارتباطی شما با این برنامه:
شماره پیامک 30000252
ارتباطات مردمی 32925000

 

سال تولید: 1397
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (6 آرا)
The average rating is 4.333333333333333 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ