رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

تامین اجتماعی دستگاه پیشرو در ارائه خدمات به مردم است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مدیرکل تامین اجتماعی استان قم گفت: اداره‌کل تامین اجتماعی قم، پیشروترین دستگاه در ارائه خدمات الکترونیک و افزایش رضایت‌مندی مخاطبان در استان است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان قم:

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی تأمین اجتماعی قم، سیدمجتبی موسوی در همایش تجلیل از کارفرمایان برتر تامین اجتماعی قم از توسعه سازمانی،گسترش چتر بیمه‌ای و افزایش رضایت مندی مخاطبان سازمان به عنوان سه اصل کلیدی و راهبردی نام برد و گفت: تامین اجتماعی قم با 17 مرکز بیمه‌ای و درمانی به بیش از 750 هزار نفر از جمعیت استان خدمات رسانی می‌کند و راه اندازی بیمارستان امام رضا(ع) توانسته است رضایت خاطر بیمه شدگان قمی را افزایش دهد.

وی تامین اجتماعی را پشتیبان کارفرمایان و کارگران خواند و تصریح کرد: تامین اجتماعی قم با حمایت‌های مختلف بیمه‌ای از کارگاه‌های بحران‌دار استان می‌کوشد تا به ایجاد و توسعه اشتغال پایدار در جامعه کمک کند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان قم با بیان اینکه توسعه خدمات الکترونیک در سازمان تامین اجتماعی در راستای تحقق دولت الکترونیک است خاطرنشان کرد: اداره کل تامین اجتماعی قم، پیشروترین دستگاه در ارائه خدمات الکترونیک و افزایش رضایت‌مندی مخاطبان در استان است./ فارس

آدرس کوتاه :