رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

تامین برق مورد نیاز شهرک‌های صنعتی مورد توجه قرار گیرد‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تامین برق مورد نیاز شهرک‌های صنعتی مورد توجه قرار گیرد‌


استاندار قم با اشاره به توسعه شهرک‌های صنعتی قم و نیاز روزافزون صنایع جدید به پست‌های برق جدید گفت: امیدوراریم با تلاش مدیران استانی و حمایت مسئولان کشوری توانیر این نیاز برطرف شود.

حجت الاسلام صالحی منش؛

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد‌صادق صالحی منش در جلسه بررسی مشکلات برق قم که با حضور همایون حائری مدیر عامل توانیر کشور و جمعی از مسئولان استانی و کشوری برگزار شد طی سخنانی خواستار برنامه ریزی و تلاش جدی برای رفع مشکلات استان در حوزه توزیع برق شد.

استاندار قم با اشاره به توسعه شهرک‌های صنعتی قم و نیاز روزافزون صنایع جدید به پست‌های برق جدید گفت: امیدواریم با تلاش مدیران استانی و حمایت مسئولان کشوری توانیر این نیاز برطرف شود.

وی همچنین بدهی‌های معوق ادارات و سازمان‌ها به شرکت‌های خدماتی از جمله برق را مورد توجه قرار داد و افزود: طی جلسات اختصاصی با مدیران دستگاه‌های بدهکار، راهکارهای پرداخت هر چه سریعتر این بدهی‌ها بررسی شده است.

صالحی‌منش با بیان اینکه بازگشت معوقات موجب تسریع در انجام پروژه‌های جدید می‌شود خاطرنشان کرد: در این زمینه سازمان‌ها ملزم به همکاری با دستگاه‌های مطالبه‌کننده هستند.

جایگزینی دکل‌های موجود در برخی از مناطق قم، تامین برق شهرک‌های صنعتی الغدیر، شکوهیه و محمودآباد، حل مشکل برق پهنه صنعتی نیزار، رفع مشکل سرمایه‌گذاران احداث نیروگاه برق در استان، تسهیل در پرداخت بدهی‌های معوق واحدهای صنعتی و پرداخت بدهی‌های دستگاه‌های دولتی از جمله موضوعات مطروحه در این جلسه بود.

آدرس کوتاه :