رونق تولید ملی | جمعه، ۲۴ آبان ۱۳۹۸

تأکيد ائمه جمعه قم بر تسريع در اتمام مصلاي قدس قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


آيت الله سعيدي و آيت الله حسيني بوشهري، ائمه جمعه قم، بر اتمام هرچه سريع تر ساختمان مصلاي قدس قم و اقامه نماز جمعه در اين مکان تأکيد کردند.

 آيت الله سيد محمد سعيدي در نخستين نشست ستاد راه اندازي مصلاي قم که در سالن محراب حرم مطهر برگزار شد، گفت: در تشکيل کميته عملياتي بايد مراقب بود اين کميته جنبه تشريفاتي نداشته باشد.
وي با تأکيد بر ضرورت اقامه نماز جمعه در مصلي قدس قم گفت: بايد با تلاش همه جانبه سعي شود تا با اتمام شبستان مصلاي قدس، نماز جمعه در اسرع وقت در اين مکان برگزار گردد.
آيت الله سيد هاشم حسيني بوشهري نيز در اين نشست گفت: براي اتمام ساختمان مصلاي قدس، توجه به بودجه هاي مردمي خوب است ولي در مقايسه با نيازهاي مالي براي اين کار که بيش از 7 ميليارد تومان برآورد هزينه شده است، نيازمند اعتبارات کلان هستيم.
مدير حوزه هاي علميه با اشاره به استفاده از بودجه هاي عمومي در مراحل مختلف عمليات ساخت مصلاي قدس گفت: بايد تلاش کرد با تأمين هزينه هرچه زودتر مصلي قم راه اندازي گردد.
امام جمعه قم با ضروري دانستن تشکيل کميته عملياتي براي تسريع در به نتيجه رسيدن ساخت مصلاي قدس گفت: کميته کاري بايد از اعضاي موجود جلسه يا نمايندگان دستگاه ها تشکيل شود و جلسات منظمي داشته باشند تا کارها دنبال و پيگيري شود.

آدرس کوتاه :