رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

تأکید ائمه جمعه قم بر تسریع در پایان مصلای قدس قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


آیت‌الله سعیدی و آیت‌الله حسینی بوشهری، ائمه جمعه قم بر اتمام هرچه سریع‌تر ساختمان مصلای قدس قم و اقامه نماز جمعه در این مکان تأکید کردند.

در نخستین نشست ستاد راه‌اندازی مصلای قم صورت گرفت

به نقل از پایگاه خبری آستان حضرت معصومه(س) آیت‌الله سید محمد سعیدی، امام جمعه قم در نخستین نشست ستاد راه‌اندازی مصلی قم که در سالن محراب حرم مطهر برگزار شد، اظهار کرد: در تشکیل کمیته عملیاتی باید مراقب بودن این کمیته جنبه تشریفاتی نداشته باشد.

وی با تأکید بر ضرورت اقامه نماز جمعه در مصلی قدس قم گفت: باید با تلاش همه جانبه سعی شود تا با اتمام شبستان مصلای قدس، نماز جمعه در اسرع وقت در این مکان برگزار شود.

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری نیز در این نشست،‌ عنوان کرد: برای پایان ساختمان مصلای قدس، توجه به بودجه‌های مردمی خوب است ولی در مقایسه با نیازهای مالی برای این کار که بیش از 7 میلیارد تومان برآورد هزینه شده است، نیازمند اعتبارات کلان هستیم.

مدیر حوزه‌های علمیه با  اشاره به استفاده از بودجه‌های عمومی در مراحل مختلف عملیات ساخت مصلای قدس گفت: باید تلاش کرد با تأمین هزینه هرچه زودتر مصلای قم راه‌اندازی شود.

امام جمعه قم با ضروری دانستن تشکیل کمیته عملیاتی برای تسریع در به نتیجه رسیدن ساخت مصلای قدس خاطرنشان کرد: کمیته کاری باید از اعضای موجود جلسه یا نمایندگان دستگاه‌ها تشکیل شود و جلسات منظمی داشته باشند تا کارها دنبال و پیگیری شود./ فارس

آدرس کوتاه :