جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

تبلیغ کالای ایرانی در 120 واحد تجاری توسط پایگاه تخصصی اقتصاد مقاومتی - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تبلیغ کالای ایرانی در 120 واحد تجاری توسط پایگاه تخصصی اقتصاد مقاومتی


مسئول سازمان بسیج اصناف استان قم گفت: طلاب پایگاه تخصصی نهضت صرفه‌جویی در سرمایه‌های ملی با حضور در برخی از مراکز تجاری استفاده از کالای ایرانی را در بیش از 120 واحد تبلیغ کرده‌اند.

مسئول سازمان بسیج اصناف استان قم خبر داد

ابوالقاسم زینی‌وند امروزدر قم، با تاکید بر اینکه روحانیت رسالت تبیین آموزه‌های دینی را در جامعه اسلامی بر عهده دارد تصریح کرد: ایجاد اقتصادی مستقل از بیگانگان و استفاده از ظرفیت‌های داخلی بدون تکیه بر ظرفیت روحانیت اجرایی نخواهد بود.

وی با اشاره به اینکه بخش‌های مختلف جامعه اسلامی باید برای اجرای فرامین رهبر انقلاب اسلامی از ظرفیت‌های مختلف خود استفاده کنند ابراز کرد: اینکه طلاب نهضت صرفه‌جویی در سرمایه‌های ملی به صورت خودجوش و داوطلبانه برای تحقق ارکان اقتصاد مقاومتی گام برداشته‌اند اقدام شایسته‌ای است.

مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) به برخی از فعالیت‌های انجام شده در پایگاه تخصصی نهضت صرفه‌جویی در سرمایه‌های ملی حوزه شهید قربانی اشاره کرد و گفت: اقشار مختلف جامعه اسلامی باید نسبت به تعاریف و دستورات طرح اقتصاد مقاومتی آگاهی داشته باشند تا جامعه اسلامی از هجمه اقتصادی کشورهای استکباری دنیا در امان بماند.

زینی‌وند با بیان اینکه اجرای مانور سه روزه اقتصاد مقاومتی توسط 200 نفر از طلاب بسیجی اقدام بی‌نظیر و ابتکاری خلاقانه است افزود: طلاب بسیجی با حضور در مراکز تجاری جانبازان، کوثر، برخی پاساژهای خیابان صفائیه و بازار بزرگ شهر قم استفاده از کالای ایرانی را در بیش از 120 واحد تبلیغ کرده‌اند.

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: اصناف قم با استفاده از آموزه‌های این طلاب بسیجی نسبت به بسیاری از بندهای اقتصاد مقاومتی آگاهی یافته و به سمت استفاده گسترده‌تر از کالاهای داخلی سوق داده شده‌اند.

// فارس

آدرس کوتاه :