جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

تجارب مدیریتی شهردار جدید قم موجب شکوفایی شهر خواهد شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تجارب مدیریتی شهردار جدید قم موجب شکوفایی شهر خواهد شد


رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: شهردار جدید قم فردی با سابقه مدیریتی در سطح ملی و دارای تجربیاتی خوب در این زمینه است و امیدواریم این مسئله موجب شکوفایی و پیشرفت قم شود.

رئیس شورای شهر قم:

ولی‌الله بیاتی امروز در یکصد و بیست و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم که با حضور حسین باقری شهردار جدید قم برگزار شد اظهار کرد: روند قانونی در انتخاب شهردار قم طی شده است.

وی افزود: فرآیندی خوب و بر اساس تدابیر لازم منجر به انتخاب حسین باقری به سمت شهردار قم شد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه پنجم اردیبهشت ماه امسال شهردار جدید قم انتخاب و هفتم همین ماه مدارک لازم به وزارت کشور ارسال شده است گفت: وزارت کشور هم مطابق تبصره ماده هفت قانون موظف بود اگر مغایرتی وجود دارد تا 10 روز اعلام کند.

وی ادامه داد: طی این 10 روز وزارت کشور مغایرتی برای تصدی این پست توسط آقای باقری اعلام نکرد و به همین دلیل وی از روز شنبه شهردار قم است و حکم او هم صادر شده است.

بیاتی با اشاره به ضرورت همکاری همه دستگاه‌ها و نهادها و افراد برای کار بیشتر و بهتر در قم خاطرنشان کرد: امیدواریم با حضور شهردار جدید، شرایط کار و فعالیت بیشتر فراهم شده و در نهایت شاهد پیشرفت قم باشیم.

رئیس شورای شهر قم عنوان کرد: شهردار جدید قم فردی با سابقه مدیریتی در سطح ملی و دارای تجربیاتی خوب در این زمینه است و همچنین در دوران دفاع مقدس نیز بسیار فعال بود.

وی با بیان اینکه معاونت وزارت کشور از جمله پست‌های قبلی آقای باقری است گفت: شهرداری منطقه 14 تهران، جانشینی امور مناطق شهرداری تهران، عضویت در شورای عالی شهرسازی، معاونت مهندسی وزارت دفاع و ... از دیگر سوابق وی به شمار می‌روند.

بیاتی افزود: سابقه مدیریتی و تجارب ارزنده باقری می‌تواند در کنار همکاری و همیاری شورا و سایر دستگاه‌ها با شهرداری، منجر به موفقیت وی در مدیریت شهری قم شود.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه مراسم معارفه شهردار جدید قم دوشنبه 21 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد تصریح کرد: رئیس مجلس شورای اسلامی برای شرکت در این مراسم دعوت شده و امیدواریم برنامه باشکوهی تدارک دیده شود.

منبع: خبرگزاری فارس

آدرس کوتاه :