جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

تجلی بصیرت - سیمای نور

 

 

معرفی برنامه های شبکه نور

تجلی بصیرت

تجلی بصیرت


Loading the player...

حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید . حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید.

در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.

این واژه را بسیار در کلام رهبری شنیده ایم و ظهور آن درهفته بصیرت است. دهه بصیرت از 9دی ماه تا 19 دی ماه است. که در این ایام سیمای نور برنامه های مختلفی را پخش می کند.

برنامه «تجلی بصیرت» ساعت 19:00 از سیمای نور پخش می شود که شامل صحبت های کارشناسی و همچنین گزارش های مردمی از این هفته حماسه ساز می شود.

سال تولید: 1394

تهیه کننده: آقای جانباز

کارگردان: آقای کریمی

اجرا: آقای احمدیان

تصویربرداران: آقایان سلطانی، ماندنی

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.