رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

تحلیل آخرین وضعیت صبا و گسترش از زبان دایی و کمالوند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تحلیل آخرین وضعیت صبا و گسترش از زبان دایی و کمالوند


سرمربیان صبای قم و گسترش فولاد تبریز آخرین وضعیت تیم‌های خود را در آستانه رویارویی با یکدیگر در هفته سوم لیگ پانزدهم در نشست خبری پیش از این بازی تحلیل می‌کنند.

از ساعت 17:30 دقیقه امروز

 در شرایطی که صبای قم از دو بازی هفته گذشته خود در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور دو امتیاز حاصل از دو تساوی در کارنامه دارد، گسترش‌فولاد تبریز نیز از بازی‌های قبلی خود تنها یک امتیاز اندوخته و این موضوع بر حساسیت بازی دو تیم در هفته سوم می‌افزاید.

 

صبای قم از دیدارهای هفته‌های اول و دوم در ورزشگاه یادگار امام قم برابر استقلال اهواز تساوی بدون گل و برابر نفت تهران در ورزشگاه تختی تهران تساوی یک بر یک را در کارنامه دارد و علی دایی و شاگردانش در دیدار خانگی هفته سوم به دنبال کسب نخستین برد این فصل هستند.

تیم گسترش فولاد تبریز نیز همین شرایط را دارد، ولی آنها از دو بازی قبل تساوی بدون گل در میهمانی تیم سایپا تهران و باخت سه بر یک در بازی خانگی برابر تیم همشهری خود یعنی تراکتورسازی تبریز را در کارنامه دارد و در دومین میهمانی این فصل برابر صبای قم صف‌آرایی می‌کند.

بعد از تیم‌های سایپا البرز، راه‌آهن تهران و پرسپولیس تهران که علی دایی هدایت آنها را در ادوار گذشته مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بر عهده داشته است، این مربی مطرح و سرشناس و چهره‌ شاخص سال‌های نه‌چندان دور فوتبال ایران اکنون هدایت تیم صبای قم را عهده‌دار بوده و برای کسب نخستین پیروزی لیگ پانزدهم به دقت زیر ذره‌بین است.

علی دایی تیمی به نظر پرقدرت برای حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور آماده کرده، اما توقف در دو بازی قبلی کمی موقعیت وی را حساس‌ کرده است، به همین خاطر نشست خبری که پیش از انجام دومین بازی خانگی صبای قم در پانزدهمین دوره این بازی‌ها برگزار می‌شود از اهمیت زیادی برخوردار است.

با حضور خبرنگاران رسانه‌های مختلف در استان قم، پیش از برگزاری دیدار تیم‌های صبای قم و گسترش‌فولاد تبریز در هفته دوم از دور رفت فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، مربیان این دو تیم چهارشنبه شب بیست و یکم مردادماه در نشست خبری پاسخگوی سئوالات اصحاب رسانه خواهند بود.

این در حالی است که نشست‌ خبری مربیان تیم‌های فوتبال صبای قم و گسترش‌فولاد تبریز همانند دیدارهای صبای قم در مسابقات خانگی فصل گذشته لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با حضور علی دایی و فراز کمالوند در دفتر باشگاه فرهنگی ورزشی صبا به انجام خواهد رسید.

با توجه به اینکه بازی دو تیم صبای قم و گسترش‌فولاد تبریز پنجشنبه شب بیست و دوم مردادماه در قم برگزار می‌شود، یک روز پیش از برگزاری بازی مربیان دو تیم، دایی و کمالوند عصر چهارشنبه بیست و یکم مرداد در باشگاه صبا پاسخگوی سئوالات خبرنگاران رسانه‌های مختلف هستند.

انتظار می‌رود پنجشنبه شب با حضور پرشور تماشاگران و فوتبال دوستان قمی، دیداری جذاب و تماشایی بین دو تیم صبای قم و گسترش‌فولاد تبریز در هفته سوم از دور رفت پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال برگزار شود، دو تیمی که بعد از آخرین بازی خود در روز چهارم اردیبهشت ماه سال جاری از هفته بیست و هشتم لیگ برتر بار دیگر مقابل هم قرار می‌گیرند.

این دیدار در شرایطی در قم برگزار می‌شود که تیم فوتبال صبای قم در پایان چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با کسب 34 امتیاز در مکان نهم جدول رده‌بندی مسابقات لیگ برتر ایستاد و با علی دایی امسال به دنبال سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است.

بازی رفت دو تیم در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در مقطعی که بازی‌ها به دلیل درگیری صدا و سیما با فدراسیون فوتبال پخش زنده نمی‌شد، در ورزشگاه یادگار امام قم با برتری یک بر صفر صبا به پایان رسید، اما در بازی برگشت دو تیم در ورزشگاه اختصاصی گسترش‌فولاد تبریز به تساوی بدون گل رضایت دادند. / فارس

 

آدرس کوتاه :