رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

تخریب قبور ائمه بقیع، گامی در مبارزه نرم افزاری و سخت افزاری دشمنان با تشیع - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


استاد حوزه علمیه قم تخریب قبور ائمه بقیع توسط وهابیون را تلاش در جهت مبارزه نرم افزاری و سخت افزاری دشمنان با مکتب تشیع دانست.

استاد حوزه علمیه قم عنوان کرد

حجت الاسلام والمسلمین حسین گنجی در جلسه درس اخلاق خادمان مسجد مقدس جمکران که صبح امروز به همت معاونت اجرایی این مکان مقدس برگزار شد، با اشاره به اینکه دشمنان اهل بیت(ع) از دیرباز تا کنون با همه ابزار و وسائل برای مبارزه با حق و حقیقت به میدان آمده‌اند، اظهار کرد: دشمنان تلاش کردند تا نام و یاد اهل بیت(ع) را از میان مردم و جوامع بشری ببرند و تاریخ گواه بر این مدعی است.

وی با ذکر چند نمونه تاریخی از دشمنی مخالفان با مکتب تشیع، ابراز کرد: این دشمنی از صدر اسلام وجود داشته و امروز نیز وهابیت، داعش و تکفیری‌ها همان خطی که بنی امیه ترسیم کرد را دنبال می‌کنند.

استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه زندان، تبعید و به شهادت رساندن ائمه اطهار(ع) در راستای مبارزه سخت افزاری با مکتب اهل بیت(ع) صورت گرفت، تصریح کرد: دشمنان در حوزه نرم افزاری نیز اقدامات زیادی را برای کم‌رنگ و مخدوش کردن چهره اهل بیت(ع) انجام دادند که جعل حدیث را می‌توان یکی از مهمترین اقدامات نرم افزاری دشمنان تشیع ذکر کرد.

گنجی با تاکید بر اینکه امروز نیز 200 شبکه ماهواره‌ای علیه تشیع به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند، گفت: آل سعود در راستای حرکت شیطانی خود این شبکه‌ها را حمایت کرده و اقدام به توزیع میلیونی کتاب علیه تشیع در میان حجاج می‌کند تا هم ایمان و باور شیعیان را از بین ببرد و هم کسانی که به این مکتب الهی مشتاق می‌شوند را از مسیر خود منحرف و یا منصرف کند.

وی ادامه داد: این دشمنی‌ها از زمان پیامبر اکرم(ص) آغاز شده و تا ظهور حضرت مهدی (ع) نیز ادامه خواهد داشت و آیات و روایات زیادی در تایید این موضوع وجود دارد.

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه امروز دشمنان اسلام با تمام توان به صحنه آمده‌اند، اظهار کرد: متاسفانه در مقابل، تمام اسلام به میدان نیامده و ما در مباحث فرهنگی در کشور امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) دچار ضعف هستیم و هر روز از نقطه‌ای آسیب می‌بینیم.

گنجی با تاکید بر اینکه علیرغم دشمنی‌ها و تلاش‌های بی وقفه دشمنان تشیع در میدان نرم افزاری و سخت افزاری شیعه به صورت روزافزون در جهان می‌درخشد، مطرح کرد: خداوند متعال اراده کرده‌ است که حق بماند و پایدار باشد و کسی نمی‌تواند در برابر اراده الهی مقاومت کند. خدا می‌خواهد شیعه ماندگار باشد و این اراده الهی از بین رفتنی نیست.

// فارس

آدرس کوتاه :