سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

تساوی صبا و استقلال در نیمه نخست - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تساوی صبا و استقلال در نیمه نخست


دیدار تیم‌های صبای قم و استقلال تهران در نیمه نخست از آخرین هفته لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور

در آخرین هفته از لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور،  تیم‌های صبای قم و استقلال تهران در ورزشگاه یادگار قم به مصاف یکدیگر رفتند.

استقلال در حالی در این دیدار به مصاف صبا رفته است که امیدوار است معجزه رخ داده و در صورت شکست دو تیم پرسپولیس و استقلال خوزستان و پیروزی برابر صبا قهرمان لیگ برتر شود.

در این دیدار که با استقبال نسبتا مطلوب‌تر همراه بود، 5 هزار نفر از تماشاگران قمی به ورزشگاه یادگار امام رفتند تا از نزدیک شاهد این دیدار باشند.

در این دیدار برای صبای قم فیلپپ ماچادو، ابوالفضل ابراهیمی، امیرحسین صادقی، فرید بهزادی‌کریمی، محمد قاضی، محمدامین آرام‌طبع، عبدالکریم اسلامی، مسعود حق‌جو، سامان آقا زمانی، اکبر صادقی و میلاد فراهانی به میدان رفتند.

استقلال نیز با ترکیب میلاد فخرالدینی، حنیف عمران زاده، هرایر مگویان، امید نورافکن، امید ابراهیمی، جابر انصاری، خسرو حیدری، فرشید اسماعیلی، سجاد شهباززاده، بهنام برزای و مهدی رحمتی وارد زمین شد.

در این دیدار که بر خلاف سه دیدار حساس لیگ برتر در نیمه نخست دارای گل بود، این ابتدا تیم صبا بود که توانست گل نخست را در دقیقه 28 توسط محمد قاضی به ثمر برساند.

در ادامه این دیدار تیم استقلال توسط امید ابراهیمی از روی نقطه پنالتی توانست بازی را به تساوی بکشاند./فارس

آدرس کوتاه :