رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

تشدید شناسایی نقاط آلوده به مواد مخدر و جمع آوری معتادان در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تشدید شناسایی نقاط آلوده به مواد مخدر و جمع آوری معتادان در قم


فرمانده انتظامی استان قم گفت: شناسایی نقاط آلوده به مواد مخدر و جمع آوری معتادان در سال ۹۵ تشدید می‌شود.

در سال جاری انجام می‌شود؛

سردار کاظم مجتبایی در جلسه مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر و دستگاه قضایی با اشاره به اقدامات راهبردی و مؤثر پلیس قم در مبارزه با باندهای قاچاق مواد مخدر که از مرزهای شرقی و جنوبی اقدام به قاچاق مواد مخدر می‌کنند، اظهار داشت: در سال گذشته بیش از ۹ تن مواد مخدر کشف و حدود ۱۰ هزار نفر نیز در این رابطه دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده‌اند.

وی ضمن تأکید بر ادامه و استمرار کنترل‌های اطلاعاتی و میدانی محورهای مواصلاتی استان به جمع آوری معتادان و پاکسازی نقاط آلوده اشاره و تأکید کرد: شناسایی نقاط آلوده به مواد مخدر و جمع‌آوری معتادان در سال ۹۵ تشدید خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان قم جمع آوری خرده فروشان و معتادان را اقدامی مؤثر در افزایش امنیت روانی جامعه و کاهش سایر جرائم مانند سرقت دانست.

وی همچنین از پشتیبانی‌های کم نظیر و تعیین کننده دستگاه قضایی بویژه دادستان و حجت الاسلام طالبی، رئیس دادگاه انقلاب قم قدردانی کرد.

در ادامه جلسه مصطفی برزگر گنجی، دادستان قم با تأکید بر تقویت پلیس‌های تخصصی مبارزه با مواد مخدر در کلانتری‌ها و تشدید مقابله با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر خواستار پاسخگویی جدی مسئولان استان نسبت به مطالبات مردم در این رابطه شد.

در ادامه رئیس دادگاه انقلاب قم حجت الاسلام طالبی نیز با اشاره به کشفیات مواد مخدر در قم طی سال گذشته و همچنین در سال جدید، ‌ بر پاکسازی جامعه از لوث خرده فروشان مواد مخدر تأکید کرد.

سرهنگ بلفکه، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم نیز در این جلسه گفت: در قم و در زمینه مبارزه با مواد مخدر در سال گذشته ۷۰ درصد نسبت به سال ماقبل آن افزایش کشف داشته‌ایم./مهر

آدرس کوتاه :