جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

تشریح فعالیت دستگاه‌های اجرایی در رسانه به شکوفایی بیشتر و سنجش کیفی می انجامد - روابط عمومی

 

 


تشریح فعالیت دستگاه‌های اجرایی در رسانه به شکوفایی بیشتر و سنجش کیفی می انجامد


نشست تعاملی فرماندار و بخشداران قم با مدیران صدا و سیمای مرکز قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز قم،‌ نشست تعاملی فرماندار و بخشداران قم پیرامون موضوعات رسانه‌ای با حضور حجت الاسلام لطفی نیاسر مدیرکل و معاونین صدا وسیمای مرکز قم برگزار گردید.

در این نشست سید مرتضی حیدری فرماندار جدید قم با اشاره به لزوم حمایت مادی و معنوی از رسانه ملی گفت: ساخت،‌ حفظ و حراست سرمایه‌های اجتماعی مانند صدا وسیما وظیفه نهادهای اجرایی است.

فرماندار قم هدایت افکار عمومی، مقابله با هجمه‌های دشمن، حمایت از کارآمدی نظام، امید بخشی و نشاط آفرینی را از مهمترین وظایف رسانه‌ها دانست و گفت: برای رسیدن به اهداف عالی در رسانه باید هماهنگی و ارتباط عمیق بین رسانه و دستگاه‌های اجرایی برقرار شود.

حجت الاسلام لطفی نیاسر مدیرکل صدا وسیمای مرکز قم نیز ضمن تاکید بر لزوم تشریح فعالیت‌های بخش‌های مختلف اجرایی در رسانه‌ها گفت: تشریح فعالیت‌ها به شکوفایی بیشتر و سنجش کیفی کمک می‌کند و باید با برنامه‌ریزی استفاده بهینه از فرصت‌های رسانه‌ای در دستگاه‌های اجرایی در دستور کار قرار بگیرد.‌

وی افزود : حمایت رسانه‌ای از روستاها و بخش‌ها بسیار حائز اهمیت است و تبلیغات رسانه‌ای می‌تواند در زمینه‌های مختلفی مانند گردشگری و حوزه‌های اقتصادی در این مناطق تاثیرگذار باشد.

همچنین در این جلسه بخشداران استان قم راهکارهای تعاملی با صدا وسیمای مرکز قم را مطرح کردند و معاونین صدا وسیمای مرکز قم گزارشی از ارتباطات و پشتیبانی‌های رسانه‌ای در حوزه شهرستان و بخش‌های قم ارائه دادند.

 

آدرس کوتاه :