جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

تصادف سنگین در اتوبان قم - تهران - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تصادف سنگین در اتوبان قم - تهران


معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم از نجات جان سه نفر از مرگ خبر داد و گفت: اورژانس هوائی قم امروز توانست در صد و چهاردهمین پرواز خود جان سه نفر را از مرگ نجات دهد.

فراهانی خبر داد؛

مهدی فراهانی با اشاره به برخورد شدید نیسان با پراید در اتوبان قم – تهران افزود: در این حادثه که عصر امروز روی داد 6 نفر مجروح شدند.

وی با بیان اینکه حال سه نفر از مجروحان این حادثه وخیم گزارش شده است که با توجه به بدحال بودن سه مجروح درخواست اورژانس هوایی اعلام شد اضافه کرد: سه مجروح بد حال این حادثه یک کودک پنج ساله و دو خانم بودند که توسط بالگرد اورژانس به مرکز درمانی شهید بهشتی منتقل شدند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با تاکید بر اینکه سه مجروح دیگر این حادثه توسط آمبولانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند یادآور شد: با انجام این ماموریت بالگرد اورژانس قم با 114 سورتی پرواز، 254 بیمار و مجروح بد حال را به مراکز درمانی انتقال داده است.

وی به واژگونی تریلی به عنوان حادثه‌ای دیگر اشاره کرد و گفت: این حادثه در محور راهجرد مقابل امامزاده عبدالله روی داد که یک کشته و یک مجروح بر جای گذاشت.

فراهانی با بیان اینکه یک نفر مجروح این حادثه توسط آمبولانس اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شد اضافه کرد: در حادثه دیگری که بر اثر برخورد دو خودرو در تقاطع شهر قائم به انسجام روی داد هفت نفر مجروح شدند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم ادامه داد: چهار نفر از مجروحان این حادثه به صورت سرپایی در محل حادثه خدمات درمانی را دریافت کرده و سه نفر دیگر نیز به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

آدرس کوتاه :