رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

تعطیلی لیگ سبب افت تیم‌های حاضر در لیگ بر‌تر می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


هافبک تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه تعطیلی لیگ برای ما سودی ندارد زیرا در هفته‌های اخیر در مسیری صعودی قرار گرفته بودیم گفت: تعطیلات لیگ سبب افت تیم‌های حاضر در لیگ بر‌تر می‌شود.

هافبک تیم فوتبال صبای قم:

سامان آقازمانی، خوشبختانه صبا این روزهای در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد و پیروزی بر سپاهان سبب شده انگیزه و روحیه بازیکنان صبا دوچندان شود و نشاط خاصی بر صبا حاکم شود.

وی افزود: این پیروزی به ما کمک کرد تا برای بازی با پرسولیس انگیزه بیشتری پیدا کنیم و حالا می‌توانیم در شرایط روانی خوبی برابر پرسولیس قرار بگیریم و امیدوارم برنده این بازی باشیم.

هافبک تیم فوتبال صبای قم گفت: در بازی‌های اخیر به استثنای بازی با تراکتورسازی که در جام حذفی بود، نتایج خوبی گرفته‌ایم و امیدوارم در مدت زمانی که لیگ تعطیل است بتوانیم همین آمادگی را حفظ کنیم.

آقازمانی بیان کرد: این تعطیلات لیگ برای ما سودی ندارد زیرا ما در مسیری صعودی قرار گرفته بودیم اما تعطیلات سبب شد در کار ما وقفه ایجاد شود اما در تعطیلات قبلی، توانستیم از فرصت برای آماده سازی بهتر استفاده کنیم و آن تعطیلات بر خلاف تعطیلی فعلی به سود ما بود.

وی عنوان کرد: دلیلی ندارد که سازمان لیگ به دلیل برگزاری مسابقات ملی، لیگ را تعطیل کند چنان که در بسیاری از کشورهای دیگر هم به همین شکل است و لیگ با برگزاری دیدارهای ملی به کار خود ادامه می‌دهد اما در شرایط فعلی تیم‌ها دچار افت می‌شوند.

هافبک تیم فوتبال صبای قم تصریح کرد: امیدوارم صبا همچنان با قدرت به کار خود ادامه دهد و هدف همه بازیکنان این است که آبرو نام علی دایی را حفظ کنیم و به اعتمادی که وی به همه ما کرده پاسخ خوبی بدهیم.

آقازمانی خاطرنشان کرد: حضور در میانه جدول برای تیمی با شرایط صبا رتبه بدی نیست اما این رتبه در ادامه فصل باید به مراتب بهتر از این شود و می‌توانیم در ادامه فصل به جمع تیم‌های صدرنشین برسیم./تسنیم

آدرس کوتاه :