جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

تغییر شماره تلفن گویای تامین اجتماعی قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تغییر شماره تلفن گویای تامین اجتماعی قم


اداره کل تامین اجتماعی قم با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: به منظور افزایش کیفیت تلفن گویا و تقویت سیستم دریافت تلفن های ورودی در زمان های هماهنگ،تلفن گویای تامین اجتماعی قم ندای تامین به شماره 1420 تغییر پیدا کرد.

در اطلاعیه ای عنوان شد؛

بر اساس این اطلاعیه خط تلفن گویای ندای تامین با هدف اطلاع رسانی بهتر، سریع تر، آسان تر و پاسخگویی به سئوالات مردم و مخاطبان سازمان تامین اجتماعی راه اندازی شده است و با پشتیبانی چهار کانال ارتباطی در تمام ساعات شبانه روز آماده دریافت سئوالات مردم و ارائه راهنمایی سیستمی به مخاطبان می باشد.

اطلاعیه ادامه یافته است: این سیستم گویا درهفت صندوق صوتی با موضوعات درآمد، مستمری،بیمه شدگان،حسابهای انفرادی،درمان مستقیم، درمان غیر مستقیم و مرکز رسیدگی به شکایات طراحی گردیده و مخاطبان می توانند سئوالات خود را مطرح و پس از دریافت کد پاسخگویی، حداکثر در مدت زمان 24 ساعت کاری پاسخ لازم را دریافت می کنند.

اطلاعیه حاکیست: تلفن گویای ندای تامین زیر نظر مرکز مشاوره اداره کل تامین اجتماعی استان قم فعالیت می کند و روزانه به 30 تماس تلفنی، مشاوره لازم ارائه میشود.

در اطلاعیه آمده است:مردم و بیمه شدگان تامین اجتماعی قم می توانند در تمام ساعات شبانه روز با شماره 1420 تماس برقرار کرده و سئوالات خودرا مطرح و پاسخ لازم را دریافت کنند.

آدرس کوتاه :