جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

تغییر نظام پرداخت مستمری به بازنشستگان استان قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تغییر نظام پرداخت مستمری به بازنشستگان استان قم


مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: نظام پرداخت مستمری به بازنشستگان استان قم تغییر پیدا کرد، بازنشستگان برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع‌رسانی تامین اجتماعی استان مراجعه کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی قم خبر داد

 

سیدمجتبی موسوی ظهر امروز در مراسم تجلیل از بازنشستگان نمونه تامین اجتماعی که در سالن همایش‌های تامین اجتماعی استان قم برگزار شد با اشاره به اقدامات اداره‌کل تامین اجتماعی برای برطرف شدن مشکلات بازنشستگان گفت: تسهیلات این سازمان به بازنشستگان در بخش‌های عینک، دندان و پروتز به صورت قابل محسوسی افزایش پیدا کرده است.

وی از تغییر نظام پرداخت مستمری به بازنشستگان استان قم خبر داد و افزود: بازنشستگان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانند به سایت اداره‌کل تامین اجتماعی استان قم مراجعه کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی قم خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌های خوبی برای برطرف شدن مشکلات مالی بازنشستگان استان صورت گرفته است؛ سازمان همکاری‌هایی با بانک رفاه کارگران برای پرداخت مستمری بازنشستگان داشته است تا نگرانی بازنشستگان در این زمینه برطرف شود.

این مسئول با بیان اینکه خدمات رفاهی مناسبی با همکاری کانون بازنشستگان به بازنشستگان استان ارائه می‌شود، تصریح کرد: بازنشستگان سرمایه‌های اجتماعی و گنجینه‌های ماندگار جامعه محسوب می‌شوند، زیرا تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و صادقانه آنها در خاطر مردم ماندگار است.

موسوی یادآور شد: مقام بازنشستگان به عنوان اسوه‌های تجربه و خردورزی باید مورد تقدیر و تشکر قرار گیرد، زیرا سلامتی خود را در این راه به خطر انداخته‌اند./ فارس

آدرس کوتاه :