جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

تقدیر شهردار قم از خدمات خبرنگاران در پوشش رویدادهای مدیریت شهری - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تقدیر شهردار قم از خدمات خبرنگاران در پوشش رویدادهای مدیریت شهری


شهردار قم با صدور پیامی روز ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را به تمام صاحبان اندیشه و قلم تبریک گفت و خدمات خبرنگاران در پوشش رویدادهای مدیریت شهری را ستود.

با صدور پیامی صورت گرفت

در پیام سید مرتضی سقائیان‌نژاد آمده است:‌ بدون تردید حفظ و ارتقای جایگاه خطیر خبر و رسانه برای تعمق اطلاع‌رسانی و ترویج و نهادینه کردن فضائل مدنی و اخلاقی در جامعه از سیاست‌ها و برنامه‌های محوری نظام مقدس جمهوری اسلامی است و تحقق این هدف در گرو تعامل و همکاری دو سویه اصحاب رسانه و خبر از یک طرف و حاکمان و دولتمردان از سوی دیگر است.

 

در ادامه این پیام افزوده شده است: این تعامل نیز ممکن نمی‌شود مگر در سایه رعایت امنیت روانی و فکری و پاسداشت حریم شریف اصحاب قلم و رسانه از سوی حاکمیت، دولتمردان و مسئولان از سویی و پایبندی این قشر فعال و مسئولیت‌پذیر در رعایت اعتدال، انصاف، مدارا، پایبندی به اخلاق رسانه و حفظ حرمت و آبروی شخصیت‌های حقیقی و حقوقی و این عملی خواهد شد.

در این پیام اضافه شده است: ضمن تبریک مجدد این روز، از تلاش و همراهی این قشر خدوم و مسئولیت‌شناس در انعکاس اخبار فعالیت‌ها و خدمات نظام جمهوری اسلامی به ویژه دستگاه‌های خدماتی نظیر شهرداری‌ها از تلاش جهادگونه این قشر زحمت کش تقدیر و تشکر می‌کنم.

در بخش دیگری از این پیام افزوده است: همچنین از درگاه ایزد منان برای تمام اصحاب قلم و خبر که در مسیر ترویج و صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال «همدلی و هم‌زبانی» در تلاش و تکاپو هستند، آرزوی توفیق روزافزون در انجام مطلوب مسئولیت‌ها و رسالت‌ها را دارم. / فارس

 

آدرس کوتاه :