جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

تلاش آرش قم برای صدرنشینی در فوتسال کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تلاش آرش قم برای صدرنشینی در فوتسال کشور


تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم در آخرین بازی خود از نیم‌فصل نخست مرحله گروهی فوتسال باشگاه‌های کشور امروز مقابل روستایی و عشایری کاشان صف‌آرایی می‌کند.

در هفته هفتم فوتسال کشور صورت می‌گیرد

هفته پایانی دیدارهای مرحله گروهی فصل جاری مسابقات لیگ قهرمانی فوتسال باشگاه‌های کشور در حالی امروز دوشنبه هجدهم خرداد ماه به انجام می‌رسد که از بین دو نماینده قم تنها یک تیم به میدان می‌رود و دیگر نماینده قم استراحت می‌کند.

با توجه به اینکه 28 تیم در چهار گروه هفت تیمی برگزارکننده دیدارهای مرحله مقدماتی این فصل لیگ دسته دوم فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور هستند در هر هفته یک تیم با قرعه استراحت رو به رو می‌شود و نظاره‌گر عملکرد سایر رقبای خود در آن هفته است.

این هفته تیم فوتسال آتلیه طهران یکی از نمایندگان قم در گروه دوم مقدماتی لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور با قرعه استراحت رو به رو شده است ولی تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم در دیداری خارج از خانه برابر تیم فوتسال روستایی و عشایری کاشان صف‌آرایی می‌کند.

تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم امشب در حالی مقابل میزبان مدعی خود صف‌آرایی می کند که در هفته ششم این بازی ها با کسب برتری در مصاف با رعد پدافند اصفهان به صدر جدول رده‌بندی رقابت‌های قهرمانی فوتسال باشگاه‌های کشور نزدیک شد.

تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم در ششمین هفته این بازی‌ها در دیداری حساس برای ارتقای جایگاه خود در جدول رده بندی رقابت‌های قهرمانی فوتسال باشگاه‌های کشور برابر تیم فوتسال رعد پدافند هوایی اصفهان به میدان رفت و با سه امتیاز میدان را ترک کرد.

تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم در هفته ششم از مرحله مقدماتی مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور در سالن 2 هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم میزبان تیم فوتسال رعد پدافند هوایی اصفهان بود که با نتیجه 3 بر 1 به برتری رسید.

با کسب این نتیجه اکنون تیم فوتسال آرش‌نوین ایرانیان قم از 6 بازی قبل خود در مرحله گروهی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور 9 امتیاز کسب کرده و در مکان سوم جدول رده‌بندی قرار دارد، در حالی که دیگر نماینده قم یعنی تیم آتلیه طهران یا آنابتن قم با کسب 11 امتیاز صدرنشین است و سن‌ایچ ساوه با 9 امتیاز و تفاضل گل بهتر بین این دو تیم در مکان دوم جای گرفته است.

در این گروه تیم‌های فوتسال آرش نوین ایرانیان قم، آتلیه طهران قم، روستایی و عشایری کاشان، رعد پدافند هوایی اصفهان، سن‌ایچ ساوه، مقاومت شهرکرد و سهند مرکزی حضور دارند و از بین آنها در نهایت دو تیم مجوز صعود به مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتسال کشور را کسب خواهد کرد.

در صورتی که امشب تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم موفق به شکست تیم فوتسال روستایی و عشایری کاشان شود با 12 امتیاز بالاتر از دیگر رقبا به صدر جدول رده‌بندی گروه دوم مقدماتی لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور می‌رود و دیدار رو در رو با آتلیه طهران در روز 29 خرداد جذاب و دیدنی خواهد بود.

// فارس

آدرس کوتاه :