رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

تلاش دولت برای کارآمدی بیشتر قم در همه حوزه‌ها - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تلاش دولت برای کارآمدی بیشتر قم در همه حوزه‌ها


امام جمعه قم با بیان اینکه بسیاری از مسئولان نظام پرورش یافته حوزه علمیه قم هستند، کارآمدی قم در تربیت افراد نخبه دینی و علمی را مورد توجه قرار داد و افزود: تلاش برای کارآمدی این شهر در حوزه‌های دیگر نیز باید در همین سطح باشد.

آیت‌الله سعیدی خواستار شد

به نقل از روابط عمومی استانداری قم، آیت الله سید محمد سعیدی در دیدار سرپرست استانداری قم، این شهر را عش آل محمد، حرم اهل بیت علیهم السلام و مرکز فکری انقلاب اسلامی عنوان و اظهار کرد: حضرت ولیعصر (عج) نگاه ویژه‌ای به این شهر دارد.

وی با بیان اینکه مسئولان ارشد نظام عنایت ویژه‌ای به شهر قم دارند خاطرنشان کرد: طی ادوار مختلف پس از پیروزی انقلاب اسلامی سعی شده است تا افراد لایق و متعهد به نظام اسلامی در این شهر گمارده شوند.

تولیت حرم مقدس حضرت معصومه (س) افزود: امیدواریم انتصاب شما در ماه مبارک رمضان نیز منشا خدمات بیشتر به محرومین استان قم باشد.

آیت الله سعیدی در ادامه ارائه برنامه توسط مسئولان استان را توقع مردم قم دانست و تصریح کرد: امیدواریم با افزایش همدلی و همزبانی مد نظر مقام معظم رهبری شاهد توسعه خدمت رسانی به مردم توسط مسئولان باشیم.

وی با بیان اینکه بسیاری از مسئولان ارشد نظام پرورش یافته حوزه های علمیه قم هستند، کارآمدی قم در تربیت افراد نخبه دینی و علمی را مورد توجه قرار داد و افزود: تلاش برای کارآمدی این شهر در حوزه‌های دیگر نیز باید در همین سطح باشد.

// فارس

آدرس کوتاه :