جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

تلاش های نیروی انتظامی در برقراری امنیت قابل تقدیر است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تلاش های نیروی انتظامی در برقراری امنیت قابل تقدیر است


آیت الله «حسین نوری همدانی» از مراجع تقلید گفت: امنیت مساله ساده ای نیست و اینکه نیروهای انتظامی شب و روز خود را در این راه مهم فدا می کنند قابل تقدیر است.

آیت الله نوری همدانی؛

این مرجع تقلید روز یکشنبه در دیدار جمعی از مسوولان نیروی انتظامی استان قم خطاب به این مسوولان اظهار داشت: وضعیت امنیتی ایران در میان کشورهای منطقه مانند سوریه و افغانستان و سایر کشورهای منطقه بیش از همه است و این امر به دلیل وجود افراد متعهدی مانند شماست، خصوصا در ارتباط با شهر قم که مانند چهارراهی است که بعضی می خواهند اخلالی درآن ایجاد کنند ولی شما کنترل بسیار خوبی بر وضع موجود دارید و لازم است از تلاش های شبانه روزی شما قدر دانی شود.

وی یکی از دستاورد های نظام اسلامی را به کارگیری افراد متعهد دانست و تصریح کرد: افراد صالح و مخلص زیادی در راه پیشرفت نظام اسلامی تلاش کردند و یکی از دستاوردهای مناسب این انقلاب ایجاد بسترهای مناسب برای فعالیت افراد متدین و پشتیبانی آن ها از آرمان های دینی است.

این مرجع تقلید با اشاره به برخی از شخصیت های برجسته دینی که در راه اسلام حرکت های موثری انجام دادند گفت: در میان ملت های دیگر این جریان حاکم نیست، در ایران ارتباط خاصی میان مردم، ولایت فقیه و نظام وجود دارد و این ارتباط همان ارتباط مردم با ائمه اطهار (ع) در دوران گذشته است.

آیت الله نوری همدانی در بخش دیگری از سخنان، با تاکید بر اینکه دهه فجر و راهپیمایی ها پیام های بسیاری برای مردم و دشمن دارد اظهار کرد: امسال مردم در این حرکت پیام های خود را به خوبی به مخاطبین انتقال و شکوه و عظمت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان نشان دادند.

آدرس کوتاه :