رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

تلفات جاده‌ای 7 درصد کاهش پیدا کرده است. - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


فرمانده نیروی انتظامی گفت: در 6 ماه نخست امسال 7 درصد جرائم کاهش پیدا کرده و تلفات جاده‌ای هم با کاهش 7 درصدی روبرو شده که تلاش می‌کنیم تا این میزان هم کاهش پیدا کند.

فرمانده نیروی انتظامی:

 سردار حسین اشتری، در دیدار با آیت الله مکارم شیرازی اظهار داشت: نیروی انتظامی با نیروهای متهدی که دارد در راستای ارتقای امنیت و آسایش جامعه تلاش می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان این که نیروی انتظامی به معارف دینی و اخلاقی توجه ویژه‌ای دارد افزود: نیروی انتظامی نسبت به برگزاری دوره‌های بصیرت اهتمام لازم را دارد و حفظ قرآن کریم از دیگر اقدامات عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی است و امروز بیش از 15 هزار نفر از کارکنان نیروی انتظامی به حفظ قرآن کریم پرداخته‌اند.

اشتری با تاکید بر لزوم ارتقای امنیت در جامعه بیان کرد: تلاش می‌کنیم که با اقدامات خویش هنجارها در جامعه رعایت شود و پلیسی باشیم که حافظ ارزش‌ها باشد و با قانون‌مداری سربازان خوبی برای کشورمان و ولایت فقیه باشیم.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه کاهش جرائم در جامعه عنوان کرد: با اقدامات خوبی که نیروی انتظامی انجام داده در 6 ماه نخست امسال 7 درصد جرائم کاهش پیدا کرده و تلفات جاده‌ای هم 7 درصد کاهش پیدا کرده است که تلاش می‌کنیم تا این میزان هم کاسته شود.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: علاوه بر نیروی انتظامی دیگر دستگاه‌ها هم باید در زمینه مقابله با جرائم همکاری داشته باشند تا جامعه ما از وجود اشرار پاک شود و مردم در امنیت و آرامش زندگی کنند./تسنیم

آدرس کوتاه :