جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

تمامی مسوولان و احزاب سیاسی با همدلی برای توسعه قم تلاش کنند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تمامی مسوولان و احزاب سیاسی با همدلی برای توسعه قم تلاش کنند


سرپرست استانداری قم با اشاره به جایگاه و شرایط و تاثیرگذاری ویژه استان قم در سطح ملی و بین المللی، گفت: امروز تمامی مسوولان و احزاب سیاسی باید با همدلی و همفکری و با تکیه بر نقاط مشترک، برای توسعه و پیشرفت و آبادانی استان قم تلاش کنند.

همتی خبر داد؛

فریدون همتی در نشست هم اندیشی با مسوولان احزاب و تشکل های سیاسی استان با بیان این مطلب افزود: رییس جمهوری با انتخاب شعار اعتدال و تدبیر توانست نگاه مبتنی بر عقلانیت، توجه به نخبگان و تصمیم های مشارکتی را در جامعه توسعه دهد.

وی با بیان اینکه دولت یازدهم به عنوان نماینده آرا و سلایق گوناگون در جامعه، برای تقویت احزاب و تشکل های سیاسی برنامه ریزی کرده است، اظهار داشت: خانه احزاب کشور با تلاش مسوولان امر تشکیل شده و جلسات هم اندیشی بسیاری با گروهها و جناح های سیاسی برگزار شده است.

وی گفت: امروز همدلی و هم افزایی و امیدواری در میان مردم گسترش یافته و همه مسوولان اجرایی حتی اگر به دولت رای نداده بودند، باید برای موفقیت، سربلندی و تحقق اهداف دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنند.

همتی با اشاره به کاهش فروش و قیمت نفت و بروز برخی چالش ها و مشکلات اقتصادی از گذشته در کشورمان، از تلاش گسترده دولت برای رفع این معضلات خبر داد و گفت: عدم اجرای درست قانون هدفمندی یارانه ها برخی مشکلات و نارضایتی ها را در کشور بوجو آورد است، اما می توان از این پس با استفاده درست از منابع کشور و آگاهی بخشی در جامعه، شاهد آثار و برکات این طرح در کشور باشیم.

وی در پایان با بیان اینکه امیدواریم تا پایان ماه مبارک رمضان، سکان استانداری را به مسوول اصلی آن برسانیم، خاطرنشان کرد: بودجه عمرانی استان قم 78 میلیارد تومان است و جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی در دستور کار قرار گرفته است، البته مدیران اجرایی باید تحقق اقتصاد مقاومتی را با جدیت پیگیری نمایند.

در این نشست که با حضور جمعی از مدیران و مسوولان اجرایی استان قم در تالار معصومیه فرمانداری قم برگزار شد، مسوولان و نمایندگان احزاب و تشکل های سیاسی استان به تبیین دیدگاهها و نظرات خود پیرامون انتخابات و برخی مسائل سیاسی پرداخته و بر ضرورت حفظ وحدت و همدلی در جامعه تاکید کردند.

آدرس کوتاه :