رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

تمام رده‌های دو و میدانی قم مستعد کسب مدال از مسابقات کشوری هستند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تمام رده‌های دو و میدانی قم مستعد کسب مدال از مسابقات کشوری هستند


رئیس هیئت دو و میدانی استان قم گفت: در تمام رده‌های سنی دو و میدانی دارای ورزشکاران مستعد و توانمند برای کسب مدال از مسابقات قهرمانی کشور هستیم.

رئیس هیئت دو و میدانی استان قم:

 

علی رضایی امروز در قم، اظهار کرد: در پنج ماه سپری شده از سال جاری دو و میدانی‌کاران قم در چند رقابت قهرمانی کشور و همچنین پیکارهای آغاز فصل دو و میدانی ایران به میدان رفته و مدال‌های زیادی را به ارمغان آورده‌اند.

وی یادآور شد: دو و میدانی همانند دیگر رشته‌ها یک سال مهم و حیاتی را پیش‌رو دارد زیرا سال آینده در چنین زمانی قرار است مسابقات المپیک 2016 به انجام برسد و به همین دلیل انگیزه تمام دو و میدانی‌کاران کشورمان از جمله استعدادهای دو و میدانی قم تلاش برای کسب سهمیه المپیک است.

رئیس هیئت دو و میدانی استان قم بیان کرد: در رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام کازانوف در کشور قزاقستان سه سهمیه المپیک نصیب دو و میدانی کشورمان شد.

وی ابراز کرد: ما نیز امیدواریم که در یکی از رشته‌های دو و میدانی سهمیه این رویداد مهم و بزرگ جهانی را کسب کنیم ولی قبل از آن باید یک برنامه‌ریزی قوی و منسجم به منظور حضور موفق دو و میدانی‌کاران قم در مسابقات قهرمانی کشور و لیگ این رشته داشته باشیم.

رضایی در ادامه از اعزام نونهالان دو و میدانی‌کار قم به مسابقات قهرمانی کشور خبر داد و افزود: تیمی متشکل از هشت نفر از بهترین‌های حال حاضر دو و میدانی قم در رده سنی نونهالان برای شرکت در مسابقات منطقه‌ای قهرمانی کشور به استان البرز اعزام شد.

وی بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی فدراسیون دو و میدانی، برنامه تمام مسابقات دو و میدانی تا پایان سال مشخص شده و بر این اساس مهمترین رویداد مشخص شده، برگزاری نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ دو و میدانی  کشور در هر دو بخش زنان و مردان است.

رضایی افزود: همچنین زمان برگزاری رقابت‌های قهرمانی زیر گروه باشگاه‌های کشور در رده سنی زیر 21 سال، مسابقات منطقه‌ای نونهالان کشور در مناطق یک و دو پسران، مسابقات تخصصی سرعت‌ها و موانع رده سنی نوجوانان پسران، مسابقات تخصصی استقامت و نیمه استقامت رده سنی نوجوانان پسر، مسابقات تخصصی پرتاب‌ها و پرش‌های نوجوانان پسر و بازی‌های قهرمانی جوانان کشور در هر دو بخش دختران و پسران مشخص شده است.

رئیس هیئت دو و میدانی استان قم بیان کرد: براساس تصمیم کادر اجرای فدراسیون مسابقات دو و میدانی نونهالان پسر قهرمانی کشور در دو منطقه با حضور تیم هیئت قم و تیم‌های هیئت البرز، تهران، مرکزی، سمنان و شهرستان‌های تهران برگزار می‌شود و مدعیان برای کسب عناوین برتر به رقابت خواهند پرداخت.

وی به ترکیب اعزامی نونهالان قم در این رقابت‌ها اشاره کرد و افزود: این تیم با ترکیب سلامتیان، محمدی، مهرعلی، رضایی، شایگان‌فر، وکیلی و عبدی تمرینات بسیار خوبی زیر نظر مربیان خود انجام داده و با امید به کسب مدال به مصاف حریفان خود خواهد رفت. / فارس

آدرس کوتاه :