جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

تمرینات صبا پس از تسویه‌حساب با بازیکنان آغاز می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تمرینات صبا پس از تسویه‌حساب با بازیکنان آغاز می‌شود


سرمربی تیم فوتبال صبای قم با بیان این که تا زمانی که مالک جدید باشگاه وارد عمل نشود مشخص نیست سرمربی صبا بمانم گفت: تمرینات صبا پس از تسویه‌حساب با بازیکنان آغاز می‌شود.

تارتار عنوان کرد؛

مهدی تارتار اظهار داشت: با توجه به مشخص نشدن تکلیف مالکیت باشگاه صبا هنوز وضعیت مشخصی نداریم و برای آغاز تمرینات نیز باید منتظر تعیین تکلیف شرایط صبا باشیم.

وی افزود: تمرینات صبا پس از و مشخص شدن وضعیت واگذاری باشگاه و تسویه‌حساب با بازیکنان آغاز می‌شود البته جلسه ای با مدیرعامل باشگاه داشته‌ام و فهرست بازیکنانی که موردنیاز هستند یا در فهرست مازاد قرار گرفته‌اند به مدیرعامل داده‌ام.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: هنوز وضعیت کادر فنی مشخص نیست البته مدیران باشگاه به من لطف داشته‌اند و می‌خواهند که در صبا بمانم اما واقعیت این است که تا زمانی که مالک جدید باشگاه وارد عمل نشود مشخص نیست سرمربی صبا می‌مانم یا این که نظر مالک جدید روی شخص دیگری است.

تارتار بیان کرد: بخش اعظم قراردادهای بازیکنان ما هنوز پرداخت نشده و تنها 60 درصد بازیکنان هنوز با ما قرارداد دارند و پیش از هر اقدامی در مورد آغاز تمرینات پیش فصل باید به فکر حل مسائل مالی کنونی و تسویه‌حساب با نفرات باشیم.

وی عنوان کرد: برای ادامه کار در صبا با مدیران فعلی توافق کرده‌ایم و برنامه‌هایی نیز در نظر گرفته شده و خواسته‌های طرفین بیان شده اما باید منتظر بمانیم تا ببینیم در هفته آینده چه اتفاقی برای صبا می‌افتد و بعد تصمیمی گیری کنیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم خاطرنشان کرد: تعدادی از بازیکنان صبا دیگر با این تیم قرارداد ندارند و حق دارند که تیم جدیدشان را انتخاب کنند با این حال تعدادی از این نفرات در لیست سال آینده صبا هستند و امیدوارم بتوانیم تعدادی از آن‌ها را حفظ کنیم.

آدرس کوتاه :