جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

تنیسور قمی صدرنشین رنکینگ تنیس کشور شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تنیسور قمی صدرنشین رنکینگ تنیس کشور شد


رئیس هیئت تنیس قم گفت: تنیسور قمی با کسب ۷۷۰ امتیاز صدرنشین رنکینگ تنیس کشور شد و آرش میرعارفی دیگر تنیسور قمی با کسب ۱۳۵ امتیاز در رده ششم رنکینگ کشور قرار گرفت.

خانی بیان داشت؛

غلامرضا خانی اظهار داشت: محمدحسن جلالیان تنیسور نوجوان قمی در تازه‌ترین فهرست اعلام شده از سوی فدراسیون تنیس، در صدر رنکینگ تنیسورهای کشور قرار گرفته است.

وی افزود: جلالیان که یکی از مهر های تاثیرگذار تیم ملی تنیس نوجوانان نیز هست، در رنکینگ جدید 39 نفره فدراسیون تنیس بالاتر از تنیسورهای اصفهان، البرز و کرمان در صدر قرار دارد.

رئیس هیئت تنیس قم گفت: این تنیسور ملی‌پوش قمی با کسب 770 امتیاز بالاتر از نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده خود یعنی پارسا یزدخواستی تنیسور اصفهانی که 680 امتیاز دارد، در صدر رنکینگ تنیس ایران در رده سنی زیر 16 سال قرار گرفته است.

خانی بیان کرد: جلالیان در مسابقات لیگ جوانان کشور در سال گذشته موفق به 450 امتیاز در رنکینگ کشوری شد و در جام رمضان متین اسپرت در سال 93 نیز 300 امتیاز به دست آورد و 20 امتیاز نیز از جام رمضان هتل استقلال در سال 93 کسب کرد.

وی عنوان کرد: با وجود این که جلالیان به دلیل همراهی تیم ملی تنیس در مسابقات دیویس کاپ مالزی، در مسابقات قهرمانی جوانان کشور در زمستان 93 در قم حاضر نبود اما حتی عدم حضور وی و به تبع آن عدم کسب امتیاز از این مسابقات هم سبب نشد جلالیان رتبه خود را در صدر رنکینگ از دست بدهد.

رئیس هیئت تنیس قم تصریح کرد: پارسا یزدخواستی تنیسور اصفهانی به لطف غیبت جلالیان در مسابقات قهرمانی کشور در قم با کسب 160 امتیاز از این مسابقات خود را به رده دوم رنکینگ رساند اما نتوانست جایگاه محمدحسین جلالیان را تهدید کند.

خانی خاطرنشان کرد: آرش میرعارفی دیگر تنیسور موفق قمی در رده سنی نوجوانان با کسب 135 امتیاز در رده ششم رنکینگ کشور قرار گرفته است و مهدی آدابی و سینا یوسف زاده دیگر تنیسورهای قمی در این فهرست به ترتیب در رده‌های پانزدهم و هفدهم قرار دارند.

آدرس کوتاه :