رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

تنیس روی میز قم با شکست گرگان به مقام سوم دست یافت‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تنیس روی میز قم با شکست گرگان به مقام سوم دست یافت‌


تیم تنیس روی میز قم با شکست گرگان در لیگ بر‌تر تنیس روی میز جوانان کشور به مقام سوم دست یافت اما نتوانست به نیمه نهایی برسد.

در لیگ جوانان کشور؛

تیم تنیس روی میز قم امروز در ادامه دور برگشت رقابت‌های لیگ بر‌تر تنیس روی میز جوانان و امید کشور برابر نماینده استان گلستان به برتری رسید و در جدول رده بندی 8 امتیازی شد.

پینگ پنگ بازان قمی که در آغاز دور برگشت مسابقات به یک پیروزی برابر مازندران و یک شکست برابر مقاومت بسیج دست یافته بودند در برابر تیم مدعی هیئت کردستان کار سختی در پیش داشتند و در ‌‌نهایت حالا برای کسب عنوان سوم تلاش می‌کنند.

در دیدار امروز تیم‌های تنیس روی میز هیئت قم و هیئت تنیس روی میز کردستان، تیم تنیس روی میز قم با حساب 5 بر صفر برابر رقیب قدرتمند و پرمهره خود بازنده شد تا صعود کردستانی‌ها به نیمه نهایی قطعی شود.

پینگ پنگ بازان قمی در حالی در مسابقه امروز برابر تیم جوانان گرگان پیروز شدند که با توجه به نتایج سایر مسابقات از شانسی برای صعود به مرحله نیمه نهایی برخوردار نبودند اما برای کسب مقام سوم دور گروهی در یک بازی بر‌تر 5 بر صفر جوانان گرگان را شکست دادند.

حسین حمیدی، مهدی عباسی و محمد حجازی، محمد اسدی، امین منتظری و امیرعلی عباسی ترکیب تیم پینگ پنگ قم را در لیگ بر‌تر تنیس روی میز کشور تشکیل دادند.

شاگردان محمد صادق شهیدی فرد در مسابقات قبلی خود در دور برگشت برابر تیم‌های مقاومت بسیج و هیئت تنیس روی میز کردستان مغلوب شدند اما برابر هیئت تنیس روی میز بابل پیروز شدند.

تیم‌های تنیس روی میز کردستان و مقاومت بسیج از این گروه راهی مرحله نیمه نهایی شدند تا 2 تیم بر‌تر گروه دوم برابر این تیم‌ها قرار بگیرند.

آدرس کوتاه :