جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

تنیس قم برای حضور در لیگ برتر نیازمند حمایت بخش خصوصی است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تنیس قم برای حضور در لیگ برتر نیازمند حمایت بخش خصوصی است


دبیر هیئت تنیس قم از حضور ۲ تیم قمی در فصل جدید رقابت‌های لیگ بر‌تر تنیس بانوان باشگاه‌های کشور خبر داد و گفت: تیم‌های تنیس قم برای حضور در لیگ بر‌تر نیازمند حمایت بخش خصوصی هستند.

خاتمی عنوان کرد؛

سید مقتدا خاتمی اظهار داشت: برگزاری مسابقات تنیس زیر 18 سال و زیر 16 سال جوانان پسر در قم، نشان دهنده اعتماد فدراسیون به تنیس قم بود و در نظر داریم در 6 ماهه دوم سال 94 میزبانی از یک رویداد ملی تنیس را در رده‌های پایه بر عهده بگیریم.

وی افزود: هم اکنون محمدرضا جلالیان تنیسور قمی در ترکیب تیم ملی تنیس جوانان حضور دارد و همراه با سایر ملی پوشان در مسابقات دیویس کاپ آسیا در تایلند شرکت کرد و یکی دو چهره نوجوان و نونهال قمی نیز در فهرست تیم‌های ملی پایه قرار گرفته‌اند.

دبیر هیئت تنیس استان قم گفت: رشته تنیس رشته‌ای پرهزینه برای تنیسورهای جوان است و هیئت تنیس تلاش کرده با مساعدت در زمینه تامین محل تمرین و وسایل تمرینی این تنیسور‌ها، شرایط را برای ادامه فعالیت آن‌ها فراهم کند اما نیاز به حضور بخش خصوصی در تنیس اجتناب ناپذیر است.

خاتمی بیان کرد: در بخش بانوان توانسته‌ایم از بخش خصوصی کمک بگیریم و به لطف همین تحول در تنیس بانوان امسال با 2 تیم قمی در لیگ بر‌تر تنیس که تعداد تیم کمی هم در آن حضور دارند شرکت می‌کنیم و تیم‌های بانوان ما علاوه بر لیگ بر‌تر در لیگ‌های پایین‌تر هم شرکت دارند.

وی عنوان کرد: سال گذشته تیم ویونا اسپورت برای نخستین بار در تاریخ ورزش قم در لیگ بر‌تر کشور شرکت کرد و توانست در رده چهارم لیگ قرار بگیرد و تیم ناصر امین قم هم در دسته اول کشور نایب قهرمان شد و به لیگ بر‌تر راه یافت.

دبیر هیئت تنیس استان قم تصریح کرد: در بخش مردان و در سطح لیگ‌های بزرگسالان کشور به دلیل عدم وجود حامیان مالی نمی‌توانیم تیمی داشته باشیم و تنیسورهای قمی در تیم‌های غیر بومی به میدان می‌روند.

خاتمی خاطرنشان کرد: سال گذشته تنیسورهای قمی در لیگ تنیس برای تیمی از استان یزد به میدان رفتند اما در صورتی که بتوانیم آن‌ها را از نظر مالی حمایت کنیم می‌توانیم از وجود آن‌ها در ترکیب نماینده قم استفاده کنیم.

آدرس کوتاه :