سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

تهدید فدراسیون هندبال به حذف صبا از جدول لیگ بر‌تر - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تهدید فدراسیون هندبال به حذف صبا از جدول لیگ بر‌تر


رئیس هیئت هندبال استان قم از تهدید فدراسیون هندبال به حذف صبا از جدول لیگ بر‌تر هندبال کشور در صورت عدم پرداخت ورودی ۲۵ میلیون تومانی تا نیمه فروردین ماه خبر داد.

در صورت عدم پرداخت ورودی؛

سید علیرضا طباطبایی اظهار داشت: تیم هندبال صبای قم در آغاز نیم فصل دوم لیگ بر‌تر هندبال برابر نفت و گاز گچساران مغلوب شد و در دومین دیدار به مصاف نیروی زمینی تهران می‌رود البته صبا در هفته پانزدهم استراحت دارد و دیدار این تیم برابر نیروی زمینی از هفته شانزدهم برگزار می‌شود.

وی افزود: وضعیت تیم هندبال صبا در جدول رده بندی رضایت بخش نیست اما با توجه به پشتیبانی ضعیفی که از این تیم صورت گرفته، کسب چنین نتایجی به هیچ وجه دور از منطق نیست و امید صبا به کسب نتیجه در دیدار با قعرنشینان و حفظ سهمیه لیگ بر‌تر است.

رئیس هیئت هندبال قم گفت: باشگاه صبا طی ۲ فقره چک ۱۰ و ۱۵ میلیون تومانی، ورودی حضور در لیگ بر‌تر هندبال را پرداخت کرده اما این چک‌ها در موعد مقرر در اسفندماه نقد نشد و این اتفاق ممکن بود به لغو دیدار صبا و نفت و گاز گچساران در هفته نخست دور برگشت بیانجامد.

طباطبایی بیان داشت: برای کسب مجوز ادامه حضور صبا در مسابقات با مشکلات زیادی مواجه بودیم اما در ‌‌نهایت مقرر شد فدراسیون هندبال تا ۱۵ فروردین‌ماه به باشگاه صبا برای تسویه مبلغ ورودی لیگ بر‌تر مهلت دهد تا نماینده قم بدون مشکل به مسابقات خود ادامه دهد.

وی عنوان کرد: فدراسیون هندبال تهدید کرده که در صورت عدم پرداخت مبلغ ۲۵ میلیون تومانی ورودی، صبا را از لیگ بر‌تر کنار می‌گذارد و امیدواریم باشگاه صبا تا مهلت مقرر نسبت به پرداخت ورودی اقدام کند.

رئیس هیئت هندبال استان قم همچنین با اشاره به حضور ۲ بانوی هندبالیست قمی در مسابقات قهرمانی زنان آسیا گفت: فاطمه خلیلی و مرضیه افشاری همراه با کاروان تیم ملی راهی اندونزی شده‌اند در حالی که هر دوی این بانوان ملی پوش عضو تیم هندبال هدف پویان قم هستند.

طباطبایی افزود: تیم هندبال هدف پویان قم امسال با کسب عنوان قهرمانی لیگ دسته اول هندبال کشور جواز حضور در لیگ بر‌تر هندبال بانوان کشور در سال ۹۴ را به دست آورد.

آدرس کوتاه :