جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

تهیه شناسنامه برای 1400 خانواده قمی دارای بیمار صعب‌العلاج - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تهیه شناسنامه برای 1400 خانواده قمی دارای بیمار صعب‌العلاج


مدیرکل کمیته امداد استان قم از شناسایی یک‌هزار و 481 خانواده که دارای بیماری‌های صعب‌العلاج و پرهزینه هستند خبر داد و گفت: امیدواریم که خیرین با کمک‌های خود زمینه کاسته شدن آلام این خانواده‌ها را فراهم کنند.

جلالی؛

عبدالله جلالی با اشاره به اجرای طرح‌های محسنین و شفا در راستای حمایت از نیازمندان بیان کرد: طرح اکرام ایتام یکی از برنامه‌های کمیته امداد قم است که ما در طول سال نیز نسبت به برگزاری این طرح اهتمام لازم را داریم.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح در ماه مبارک رمضان به خصوص شب شهادت حضرت علی(ع) به اوج خود می‌رسد، گفت: طرح اکرام ایتام همزمان با شهادت حضرت علی(ع) به منظور حامی‌یابی برای ایتام نیازمند زیر 18 سال انجام می‌شود که این طرح توفیقات خوبی داشته و سال گذشته رتبه اول کشوری را در طرح حامی یابی داشتیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان قم ادامه داد: در حال حاضر حدود 2 هزار و 200 یتیم زیر 18 سال داریم و 16 هزار و 500 حامی از این ایتام حمایت می‌کنند.

وی گفت: طرح محسنین و شفاء از دیگر طرح‌هایی است که در ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود که یک‌هزار و 481 خانواده که دارای بیماری‌های صعب‌العلاج و پرهزینه هستند شناسایی شده و برای حمایت از این خانواده‌ها حداقل 30 هزار تومان پیش‌بینی شده است.

جلالی با بیان اینکه همزمان با شهادت حضرت علی(ع) طرح شفاء با ظرفیت بالایی اجرا می‌شود، گفت: برنامه طرح اکرام و ایتام از عصر امروز آغاز شده و تا پاسی از شب ادامه خواهد داشت.

آدرس کوتاه :