حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۷

تودیع و معارفه مدیران جدید در مرکز قم - روابط عمومی

 

 مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید مالی، اداری و پشتیبانی مركز قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید مالی، اداری و پشتیبانی مركز قم با حضور حجت الاسلام محمد لطفی نیاسر مدیر كل این مرکز و مصطفی محسنی معاون ذیحسابی سازمان و جمعی از معاونان و مدیران مركز قم و مرکز همدان در سالن جلسات شهدای رسانه برگزار شد.

در این مراسم طی حكمی از سوی سید حسین شاكر طاهری ذیحساب و مدیر كل امور مالی سازمان فرشید اسد بیگی به عنوان مدیر جدید مالی مرکز قم معرفی شد و از زحمات غلامرضا زارعیان مدیر سابق مالی مرکز قم که به افتخار بازنشستگی نائل شده‌ قدردانی شد.

در این مراسم مصطفی محسنی معاون ذیحسابی سازمان با اشاره به فعالیت‌های مدیریت مالی مركز قم، بهبود عملكرد این مجموعه را حاصل زحمات مدیران و همكاران مالی صدا و سیمای قم دانست و گفت: از زحمات بی دریغ  آقای غلامرضا زارعیان كه در راستای تحقق سیاست‌های كلان سازمان و نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم برداشته‌اند تقدیر و قدردانی می‌كنم و توفیق روز افزون برای آقای فرشید اسدبیگی مدیر جدید مالی مركز قم را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

حجت الاسلام لطفی نیاسر در مراسم معارفه فرشید اسدبیگی از تلاش‌ها و‌ زحمات مدیر سابق مالی مركز قم قدردانی كرد و گفت: وی در ارتقای فرهنگ اخلاق مداری و اصول حرفه‌ای و شغلی در این مركز فردی بسیار موثر بود.

همچنین در ادامه این مراسم مهدی حلوایی به سمت مدیر اداری و هادی صالحی به سمت مدیر پشتیبانی صدا و سیمای مرکز قم منصوب شدند و احکام خود را از مدیر کل مرکز دریافت کردند.

آدرس کوتاه :