جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

توزیع روزانه ۴ هزار افطاری در حرم حضرت معصومه(س) - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

توزیع روزانه ۴ هزار افطاری در حرم حضرت معصومه(س)


معاون اجرایی آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: از شب اول ماه مبارک رمضان تا پایان این ماه روزانه ۴ هزار افطاری ساده در صحن صاحب الزمان(عج) توزیع می‌شود .

معاون اجرایی حرم مطهر؛

محمد جواد جهانگیرزاده در نشست خبری تشریح برنامه‌های آستان مقدس حضرت معصومه(س) در ماه رمضان با اشاره به فضیلت‌های ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۴ به منظور برنامه ریزی برنامه‌های حرم مطهر حضرت معصومه(س) ستاد آیین‌های فاطمی تشکیل شد که هدف این ستاد نظام دهی، ایجاد انسجام و افزایش توانمندی در کلیه مدیریت‌ها و معاونت‌های آستان مقدس حضرت معصومه(س) است.

وی ادامه داد: خلاقیت به منظور ارتقای خدمت، تکریم زائران، افزایش انگیزه و جلب مشارکت زائران در اجرای بهینه مراسم، ایجاد تعامل موثر و سازنده با نهادها و مراکز خارج از استان از برنامه‌های این ستاد است.  

معاون اجرایی آستان مقدس حضرت معصومه(س) افزود: به منظور بهره گیری از توان خرد جمعی، چهار کمیته اجرایی، فرهنگی، پشتیبانی و اطلاع رسانی و کمیته نظارت و ارزیابی توسط ستاد اجرایی حرم مطهر حضرت معصومه(س) تشکیل شده است.

توزیع سه هزار و ۵۰۰ فیش غذا

جهانگیرزاده با اشاره به برنامه افطار توسط حرم مطهر حضرت معصومه(س) در ماه رمضان، اظهار داشت: از شب اول ماه مبارک رمضان تا پایان این ماه روزانه ۴ هزار افطاری ساده در صحن صاحب الزمان(عج) توزیع می‌شود که زائران مهمان سفره حضرت معصومه(س) هستند و مردم نیز می‌توانند در توزیع افطاری مشارکت کنند.

افطار در حرم حضرت معصومه(س)

معاون اجرایی آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: فیش سه هزار و ۵۰۰ وعده افطاری بین اقشار مختلف توزیع شده که این افراد در مهمان سرای حضرت اطعام می‌شوند، کلیه جایگاه‌های مراسم ترتیل و ... آماده شده است.

آدرس کوتاه :