رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

توسعه اماکن ورزشی با رویکرد عدالت محور انجام می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مدیرکل ورزش و جوانان قم با بیان اینکه می‌خواهیم تمامی مردم در همه نقاط قم از امکانات و فضاهای ورزشی مناسب برخوردار باشند گفت: توسعه اماکن ورزشی با رویکرد عدالت محور انجام می‌شود.

عابدی عنوان کرد؛

حسن عابدی در مراسم افتتاحیه زورخانه حضرت ابوالفضل (ع) در قم اظهار داشت: وزارت ورزش و اداره کل ورزش و جوانان قم این رویکرد را در نظر گرفته‌اند که مناطق محروم یا کم برخوردار از فضاهای ورزشی بیش از گذشته برای توسعه فضاهای ورزشی مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: روند احداث اماکن ورزشی در مناطق کم برخوردار قم از فضاهای ورزشی نشان می‌دهد این رویکرد مورد توجه جدی قرار گرفته و توسعه عمرانی ورزشی قم در این مناطق صورت می‌گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: توسعه اماکن ورزشی با رویکرد عدالت محور انجام می‌شود به عبارت دیگر می‌خواهیم تمامی مردم در همه نقاط قم از امکانات و فضاهای ورزشی مناسب برخوردار باشند و این امر زمینه توسعه عدالت اجتماعی را فراهم می‌کند.

عابدی بیان کرد: افتتاح سالن ورزش‌های پهلوانی منبع و منشا معنویت و اخلاق در ورزش است چنان که این امر علاوه بر اینکه توصیه مقام معظم رهبری است، برنامه اصلی دولت در زمینه ورزش نیز هست و اداره کل ورزش و جوانان قم نیز اهمیت زیادی برای معنویت و اخلاق ورزشی قائل است.

وی عنوان کرد: پر رنگ‌تر شدن نقش فعالیت‌های فرهنگی در میان هیئت‌های ورزشی برنامه‌ای است که بار‌ها نسبت به آن تاکید داشته‌ایم و از هیئت‌های ورزشی می‌خواهیم که برنامه‌های فرهنگی خود را به صورتی مشخص و پررنگ در برنامه‌های ورزشی خود بگنجانند.

مدیرکل ورزش در ادامه افزود: یکی از اهداف عمده فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان تلاش برای محقق کردن و توسعه شعار ورزش پاک، ‌معنوی و معرفتی است و با نهادینه شدن شعار ورزش پاک، ‌ معنوی و معرفتی در میان جوانان، فضای ورزش به فضایی زیبا و با نشاط‌تر تبدیل می‌شود.

آدرس کوتاه :