جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

توسعه زیرساخت‌های درمانی راهکاری برای جذب توریسم درمانی در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

توسعه زیرساخت‌های درمانی راهکاری برای جذب توریسم درمانی در قم


رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت: توسعه زیرساخت‌های درمانی یکی از راهکارهای جذب توریسم درمانی در استان قم است که امیدواریم مسئولان مختلف استانی و ملی در این زمینه همکاری داشته باشند.

ایران

ابوالفضل ایرانی‌خواه در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان قم که در تالار امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به محدودیت‌های بودجه‌ای ابلاغ شده در سال جاری اظهار کرد:‌ با توجه به اولویت برخی از امور، باید تخصیص‌های استانی به بخش‌هایی اختصاص داده شود که در سال آینده نتایج مطلوبی خواهند داشت.

وی با تاکید بر اینکه برخی از پروژه‌ها می‌تواند پیشرفت‌های آشکاری برای استان قم داشته باشد تصریح کرد: شاخص بهداشت و درمان در استان قم نسبت به شاخص‌های کشوری بسیار پایین‌تر است که امیدواریم با همکاری مسئولان استانی و ملی بتوانیم دستاوردهای گسترده‌تری در این زمینه داشته باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم به اقدامات انجام شده در حوزه درمان و بهداشت استان قم اشاره کرد و گفت: با بودجه‌های در نظر گرفته شده برای دستگاه‌های اجرایی، استان قم در سال جاری با وضعیت اقتصادی نامناسبی مواجه خواهد بود اما اگر بر اساس فرآیندهای مشخصی تخصیص‌ها انجام شود مشکلی برای استان به وجود نمی‌آید.

وی با بیان اینکه توسعه توریسم درمانی در استان قم وضعیت اقتصادی این استان را نیز بهبود می‌بخشد ادامه داد: توسعه زیرساخت‌های درمانی یکی از راهکارهای جذب توریسم درمانی در استان قم است که امیدواریم مسئولان مختلف استانی و ملی در این زمینه همکاری داشته باشند.

آدرس کوتاه :