جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

توسعه والیبال قم نیازمند مشارکت بخش خصوصی است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

توسعه والیبال قم نیازمند مشارکت بخش خصوصی است


نایب رئیس هیئت والیبال قم با بیان این که برای حضور در مسابقات نوجوانان و جوانان کشور در بخش دختران، باید ورودی ۴ میلیون تومانی بپردازیم گفت: توسعه والیبال قم نیازمند مشارکت بخش خصوصی است.

رامین عنوان کرد؛

نسرین رامین اظهار داشت: با توجه به این که سالن شهید طاهریان که خانه والیبال استان قم بود دیگر در اختیار هیئت والیبال استان قم نیست و به بخش خصوصی واگذار شده، بخشی از برنامه تمرینی تیم‌های والیبال قم تحت تأثیر قرار گرفته است.

وی افزود: رشته والیبال در قم علاوه بر فعالیت سفیر در لیگ دسته اول مردان کشور در رده‌های سنی بزرگسالان و جوانان، در رده‌های پایه نیز فعالیت دارد و برنامه‌های استعدادیابی زیر نظر فدراسیون والیبال در قم انجام شده است.

نایب رئیس هیئت والیبال قم گفت: تدوین سال 94 والیبال قم انجام شده است و برنامه والیبال قم در بخش بانوان، اعزام تیم‌های نوجوانان و جوانان به مسابقات قهرمانی کشور است گرچه مشکلات مالی، محدودیت‌هایی برای والیبال قم ایجاد کرده است.

رامین بیان کرد: برای حضور در مسابقات نوجوانان و جوانان کشور در بخش دختران، باید ورودی 4 میلیون تومانی بپردازیم و حضور این تیم‌ها هزینه‌های زیادی برای هیئت والیبال در پی دارد در حالی که والیبال قم حامی مالی ندارد.

وی عنوان کرد: توسعه والیبال قم نیازمند مشارکت بخش خصوصی است و اگر بخش خصوصی در توسعه ورزش و مدیریت آن دخیل شود حداقل بخش زیادی از مشکلات مربوط به اعزام تیم های قمی به مسابقات قهرمانی کشور حل می‌شود.

نایب رئیس هیئت والیبال قم خاطرنشان کرد: والیبال قم در بخش بانوان ظرفیت قابل توجهی دارد اما از این ظرفیت در سال‌های گذشته به خوبی استفاده نشده و در صورت مهیا شدن شرایط حضور بانوان قمی در لیگ، والیبال قم در بخش بانوان هم حرف زیادی برای گفتن دارد.

آدرس کوتاه :