جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

توصیه‌های آیت‌الله علوی گرگانی به فرماندهان نیروی انتظامی - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

توصیه‌های آیت‌الله علوی گرگانی به فرماندهان نیروی انتظامی


یکی از مراجع تقلید در دیدار برخی از فرماندهان نیروی انتظامی گفت: پیروی از دستورات الهی سبب رستگاری و سعادت انسان‌ها می‌شود.

در دیدار امروز مطرح شد

آیت‌الله محمدعلی علوی‌گرگانی ظهر امروز در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی کشور با اشاره به اینکه انسان‌ها باید پیرو دستورات الهی باشند، اظهار کرد: عدم اطاعت از دستورات الهی سبب نارضایتی خداوند می‌شود.

وی افزود: خداوند پیامبران را به میان مردم فرستاد تا آنان را با واقعیت‌ها و پروردگار جهان هستی آشنا کنند اما متاسفانه برخی از مردم تنها به شنیدن سخنان پیامبران اکتفا می‌کردند و به سخنان آنان عمل نمی‌کردند.

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه تنها افراد کمی به جمع پیروان پیامبراکرم (ص) پیوستند، گفت: سخنان پیامبراکرم (ص) بر جان و قلب یارانشان تاثیرگذار بود.

آیت‌الله علوی‌گرگانی تصریح کرد: امروز نام سلمان فارسی عظمت جهان اسلام را به مردم نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه برخی از انسان‌ها در زندگی خود فتنه به پا می کنند، گفت: پیروی از دستورات الهی سبب رستگاری و سعادت انسان‌ها می‌شود.

این مرجع تقلید خاطر نشان کرد: انسان‌ها باید اهداف خود را از زندگی مشخص کنند و در همان مسیر دستیابی به اهداف قدم بردارند که اگر افراد در مسیر انجام امور الهی حرکت کنند به طور قطع آرامش خیال نصیبشان خواهد شد. / فارس

آدرس کوتاه :