جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

توصیه‌های سردار اشتری به ماموران پلیس - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

توصیه‌های سردار اشتری به ماموران پلیس


فرمانده نیروی انتظامی استان قم با اشاره به اینکه فعالیت‌های پلیس سبب جلب اعتماد مردم می‌شود، گفت: کسب اعتماد مردم افتخار نیروی انتظامی است.

در آیین ‌بهره‌برداری استودیو خبر ناجا در قم مطرح شد

سردار حسین اشتری ظهر امروز در مراسم آیین افتتاحیه و بهره برداری استودیو خبر و مانیتورینگ فرماندهی انتظامی استان قم، اقتدار پلیس، امنیت و آرامش را شعار هفته نیروی انتظامی دانست و اظهار کرد: محوریت فعالیت‌های پلیس در سال جاری بر مبنای این شعار خواهد بود.

وی با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی باید با مردم ارتباط مستمری داشته باشد، تصریح کرد: تحقق اهداف پلیس بدون مشارکت مردم میسر نخواهد بود و امروز کسب اعتماد مردم افتخار نیروی انتظامی است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه نتیجه فعالیت‌های مختلف نیروی انتظامی تأمین امنیت مردم است، گفت: افتتاح مرکز مانیتورینگ و استودیو فرماندهی نیروی انتظامی قم نشان از بهره‌گیری این نیرو از تکنولوژی‌های نوین برای رسیدن به اهداف بزرگ است.

سردار اشتری با اشاره به اینکه پلیس باید با شیوه مهربانی با مردم ارتباط داشته باشد، بیان کرد: مردم نیروی انتظامی را پناه خود می‌دانند و اگر ظلمی به فردی شود به طور قطع آن فرد در مرحله نخست به نیروی انتظامی مراجعه خواهد کرد.

وی با تأکید بر اینکه افزایش رضایتمندی مردم نیازمند سرعت و دقت بیشتر نیروی انتظامی است، گفت: پلیس تاکنون در این راستا اقدامات گسترده‌ای انجام داده است.

فرمانده نیروی انتظامی از ظرفیت‌های استان قم یاد کرد و گفت: این ظرفیت‌ها قم را به قطبی فرهنگی مبدل کرده است که برکت‌های بسیاری برای پیشرفت به دنبال داشته است.

سردار اشتری با اشاره به حضور بیش از 120 ملیت در قم، گفت: مسئولان این استان تاکنون با همدلی و همزبانی رسالت خود را به خوبی انجام داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بخشی از بار نیروهای انتظامی بر دوش خانواده آنها‌ست، گفت: نیروی انتظامی 13 هزار شهید و 20 هزار مجروح و جانباز را در دوران دفاع مقدس و دوره‌های اخیر تقدیم انقلاب کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: با توجه به گستردگی رسالت‌های پلیس، نیروی انتظامی هر هفته یک یا دو شهید را تقدیم نظام می‌کند./ فارس

آدرس کوتاه :