جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

تولید مستند شیخ المادحین در شبکه نور - روابط عمومی

 

 


تولید مستند شیخ المادحین در شبکه نور


مستند «شیخ المادحین» با هدف آشنایی مخاطبان با شخصیت مرحوم ملاحسین مولوی قمی در مراحل پایانی تصویربرداری به سر می برد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم؛ محمد سعید مولوی نیا تهیه کننده مستند تلویزیونی «شیخ المادحین» گفت: مستند «شیخ المادحین» یک مستند پرتره است که به ابعاد شخصیتی و زندگی مرحوم حاج ملاحسین مولوی قمی و ستایشگری و ذاکری ایشان و پرورش شاگردان به نام در دستگاه حضرت اباعبدالله حسین (ع) و آئین صحیح عزاداری سنتی می پردازد.

وی گفت : هدف از تولید این مستند شناخت شخصیت و تبیین ویژگی‌های یک مداح معیار و شیوه‌های صحیح عزاداری آن گونه که مطلوب خود اهل بیت (علیه السلام ) بوده است می‌باشد.

وی با اشاره به قالب این مستند گفت : قالب این مستند روایی است و فیلم برداری آن از اردیبهشت 96 آغاز و تا آخر سال به طول می انجامد.

وی با اشاره به شخصیت ملاحسین مولوی قمی گفت : این مستند با توجه به شخصیت فراگیر ملاحسین مولوی قمی و انجمن‌های شعر و مداحی متعددی که نشات گرفته از شخصیت ایشان در استان‌های مختلف وجود دارد با هدف تولید برای شبکه های سراسری و استانی تولید می‌شود .

وی با اشاره به لوکیشن های متفاوت این مستند گفت : مستند «شیخ المادحین» در شهرهایی همچون قم، تهران، کاشان، اصفهان و مشهد  به کارگردانی ایمان احمدی در حال فیلم برداری است.

آدرس کوتاه :