جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام ورزش قم با مشارکت بخش خصوصی ممکن است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام ورزش قم با مشارکت بخش خصوصی ممکن است


مدیرکل ورزش و جوانان قم با بیان اینکه تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی قم با مشارکت بخش خصوصی ممکن است گفت: ۳ استخر، ۶ سالن ورزشی و یک خوابگاه ورزشی فهرست این طرح‌ها را تشکیل می‌دهند.

عابدی عنوان کرد؛

حسن عابدی اظهار داشت: سیاست دولت و وزارت ورزش این است که تکمیل طرح‌هایی که به هر دلیلی به بهره‌برداری نرسیده‌اند یا نیازمند بازسازی یا بهسازی هستند در اولویت بالاتری نسبت به احداث طرح‌های جدید قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به ابلاغ این سیاست و تخصیص 80 میلیارد ریال اعتبار از سفر ریاست جمهوری به قم به منظور بازسازی و بهسازی اماکن ورزشی موجود در قم، در نظر داریم در 2 سال آینده نسبت به تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام و نیز بهسازی چند مکان ورزشی در قم اقدام کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: فرآیند تکمیل و نوسازی فضاهای ورزشی نیمه‌تمام یا در دست ساخت با مشارکت بخش خصوصی انجام می‌شود به عبارت دیگر به دلیل گستردگی طرح‌ها، تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی قم با مشارکت بخش خصوصی ممکن است.

عابدی بیان کرد: این طرح‌ها شامل 10 مکان ورزشی از جمله چند استخر و سالن ورزشی هستند که باید طبق ابلاغیه وزارت ورزش و جوانان بر مبنای سود طرفین تکمیل شود و بخش خصوصی با تأمین مالی تجهیز و تکمیل این پروژه‌ها از مزایای تکمیل آن‌ها به صورت بلند مدت استفاده می‌کند.

وی عنوان کرد: بخش خصوصی برای مشاوره در زمینه این پروژه‌ها می‌تواند به اداره‌کل ورزش و جوانان مراجعه و با کارشناسان در این زمینه گفت‌وگو کند ضمن اینکه از پیشنهادات جدید برای احداث یا نوسازی طرح‌ها به نحوی که به سود ورزش استان باشد استقبال به عمل می‌آید.

مدیرکل ورزش و جوانان قم تصریح کرد: 3 استخر، 6 سالن ورزشی و یک خوابگاه ورزشی فهرست این طرح‌ها را تشکیل می‌دهند که یکی از آن‌ها در خارج از شهر قم و بقیه آن‌ها داخل شهر قم قرار گرفته‌اند.

آدرس کوتاه :