جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

تیراندازی قم برای نخستین بار صاحب مدال آسیایی شد‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیراندازی قم برای نخستین بار صاحب مدال آسیایی شد‌


دبیر هیئت تیراندازی قم با بیان اینکه سیده رویا صبح خیز بانوی تیرانداز قمی نایب قهرمان مسابقات تیراندازی نوجوانان آسیا شد گفت: تیراندازی قم برای نخستین بار صاحب مدال آسیایی شد.

دبیر هیئت تیراندازی قم:

محمدجواد متقیان‌نژاد ، مسابقات تیراندازی نوجوانان آسیا با کسب نخستین مدال آسیایی تیراندازی قم در بخش بانوان همراه بود و نماینده قم به یک مدال ارزشمند دست یافت.

وی افزود: سیده رویا صبح خیز تیرانداز بانوی قمی که در لیگ بر‌تر تیراندازی در تیم پاس قوامین قم حاضر است موفق شد مدال نقره با ارزش مسابقات نوجوانان آسیا در هند را از آن خود کند.

دبیر هیئت تیراندازی قم گفت: سیده رویا صبح خیز پس از عبور از مراحل مقدماتی با کسب امتیازات لازم به دور فینال راه یافت و در یک رقابت شانه به شانه با تیرانداز هندی با اختلاف 2 دهم امتیاز، به مقام نایب قهرمانی آسیا بسنده کرد.

متقیان‌نژاد بیان کرد: این مدال نقره برای تیراندازی ایران و قم ارزش بسیاری دارد و ظرفیت‌های تیراندازی بانوان قم در در عرصه ملی و بین المللی نشان می‌دهد.

وی عنوان کرد: صبح خیز برای کسب مدال نقره آسیا در فینال با تیراندازانی از هند، تاجیکستان و چین تایپه رقابت کرد ضمن اینکه فاطمه صالحی دیگر تیرانداز کشورمان در فینال بود که در رده ششم قرار گرفت.

دبیر هیئت تیراندازی قم تصریح کرد: سیده رویا صبح خیز یکی از استعدادهای ویژه تیراندازی کشور است و تیراندازی قم را به ظهور ستاره‌ای جدید و مدال آور در بازی‌های آسیایی و جهانی آینده امیدوار کرده است.

متقیان‌نژاد خاطرنشان کرد: تیراندازی قم پیش از این صاحب مدال آسیایی در بخش بانوان نشده بود و این افتخار برای نخستین بار به دست آمده است./تسنیم

آدرس کوتاه :