رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

تیم بسکتبال نادرشیمی قم به مرحله نهایی لیگ بانوان کشور صعود کرد‌‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مدیر تیم بسکتبال نادرشیمی قم گفت: تیم بسکتبال نادرشیمی قم با پیروزی برابر همدان به مرحله نهایی لیگ بانوان کشور صعود کرد.

مدیر تیم بسکتبال نادرشیمی قم

فاطمه ضرغام اظهار داشت: تیم بسکتبال بانوان نادرشیمی قم با وجود شکست برابر خراسان‌رضوی موفق به برتری برابر همدان و کسب جواز صعود به مرحله نهایی لیگ بسکتبال بانوان کشور شد.

وی افزود: تیم نادرشیمی قم که امسال برای دومین سال متوالی در لیگ بسکتبال بانوان کشور حاضر است در آغاز دور برگشت این مسابقات برابر تیم بسکتبال بانوان خراسان‌‌رضوی قرار گرفت و در یک مسابقه نزدیک 60 بر 57 مغلوب شد.

مدیر فنی تیم بسکتبال نادرشیمی قم گفت: نادرشیمی در شرایطی در این بازی مغلوب تیم قدرتمند و پرمهره خراسان رضوی شد که در دیدار رفت با اختلاف امتیاز بسیار زیادی مغلوب شده بود اما نمایش خوب نادرشیمی و حرکت شانه به شانه با خراسان رضوی و در ‌‌نهایت شکست با 3 امتیاز اختلاف نشان داد نادرشیمی روز به روز در حال پیشرفت است.

ضرغام بیان کرد: دومین مسابقه تیم نادرشیمی از دور برگشت لیگ بسکتبال بانوان نیز برابر تیم همدان برگزار شد که نماینده قم توانست60 بر 42 این تیم را شکست دهد و با توجه به کناره‌گیری تیم‌های جاجرم خراسان‌شمالی و یزد از حضور در دور برگشت صعود خود را قطعی کند.

وی عنوان کرد: نادرشیمی قم در آخرین مسابقه خود که یک بازی کاملاً تشریفاتی است روز 16 مهر در شیراز به دیدار تیم هیئت بسکتبال شیراز می‌رود اما نتیجه این مسابقه تاثیری در سرنوشت تیم نادرشیمی ندارد و کار صعود این تیم تمام شده است.

مدیر فنی تیم بسکتبال نادرشیمی قم تصریح کرد: تیم نادرشیمی قم با کادر فنی کاملا بومی وارد مسابقات لیگ بسکتبال بانوان شده و به استثنای 3 بازیکن، سایر بازیکنان این تیم را نیز بسکتبالیست‌های بانوی قمی تشکیل می‌دهند.

ضرغام خاطرنشان کرد: امیدواریم با کسب میزبانی دور نهایی مسابقات بتوانیم راحت‌تر به هدفمان که کسب رتبه نخست یا دوم این مسابقات است دست پیدا کنیم./تسنیم

آدرس کوتاه :