جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

تیم جودوی شهید زین‌الدین قم در لیگ بر‌تر نماینده همدان را شکست داد‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم جودوی شهید زین‌الدین قم در لیگ بر‌تر نماینده همدان را شکست داد‌


رئیس هیئت جودوی قم گفت: تیم جودوی شهید زین‌الدین قم در لیگ بر‌تر جودوی نوجوانان کشور نماینده همدان را شکست داد و چهارمین پیروزی خود را به دست آورد.

رئیس هیئت جودوی قم:

سعید علیزاده ، تیم جودوی شهید زین الدین قم در لیگ بر‌تر جودوی مردان کشور در رده سنی نوجوانان موفق شد حریف خود را شکست دهد.

وی افزود: در دور ششم این مسابقات، تیم شهید زین الدین قم که توانسته بود در مراحل قبلی تمامی دیدارهای خود به اشتثنای یک مسابقه را با برتری پشت سر بگذارد به دیدار تیم هیئت جودوی همدان رفت و این تیم را شکست داد.

رئیس هیئت جودوی قم گفت: تیم شهید زین الدین قم در این مسابقه موفق شد در تمامی اوزان 9 گانه حریف خود را شکست دهد و در ‌‌نهایت با پیروزی 9 بر صفر برابر تیم هیئت جودوی همدان حضور خود در رده دوم جدول را تثبیت کند.

علیزاده بیان کرد: تیم جودوی قم در مراحل قبلی این مسابقات موفق به شکست تیم‌های ملوان هرمزگان، هیئت جودوی ایلام و هیئت جودوی اصفهان شده بود و در مسابقه برابر هیئت جودوی گرمدره مسابقه را واگذار کرده بود.

وی عنوان کرد: این برای نخستین بار است که تیم شهید زین الدین قم در مسابقات لیگ بر‌تر نوجوانان کشور حضور دارد و با توجه به نتایج کسب شده، یکی از مدعیان جدی حضور در جمع 3 تیم بر‌تر لیگ نوجوانان در پایان فصل است.

رئیس هیئت جودوی قم‌ تصریح کرد: در حال حاضر تمام انرژی و توان خود را روی حضور در مسابقات پایه متمرکز کرده‌ایم و برنامه‌ای در هیئت جودو برای حضور در لیگ بزرگسالان وجود ندارد.

علیزاده خاطرنشان کرد: عدم وجود بودجه مناسب برای تیمداری در جودو و بازیکنان باکیفیت برای شرکت در این مسابقات دلیل بی‌میلی ما به حضور در لیگ بر‌تر بزرگسالان است./تسنیم

آدرس کوتاه :