جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

تیم داوری مسابقه آرش قم با نفت امیدیه مشخص شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم داوری مسابقه آرش قم با نفت امیدیه مشخص شد


کمیته داوران اسامی تیم قضاوت کننده در بازی نخست تیم‌های فوتسال آرش نوین‌ایرانیان قم و نفت امیدیه از مرحله حذفی فوتسال باشگاه‌های کشور را معرفی کرد.

مرحله حذفی فوتسال باشگاه‌های کشور

 

هشت تیم راه یافته به دیدارهای مرحله حذفی مسابقات قهرمانی فوتسال باشگاه‌های کشور عصر پانزدهمین روز مرداد ماه در چهار مسابقه حساس به مصاف یکدیگر می‌روند تا چهره واقعی مدعیان صعود به مرحله نهایی مشخص شود.

تیم فوتسال آرش نوین‌ایرانیان قم در مرحله حذفی رقابت‌های لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور حریف تیم مدعی نفت امیدیه خوزستان شده و بر اساس برنامه‌ریزی کمیته فوتسال دیدار رفت این دو تیم، روز پنجشنبه به میزبانی تیم آرش نوین‌ایرانیان قم برگزار می‌شود.

در واقع بعد از انجام دیدارهای مرحله گروهی فصل جاری مسابقات لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌‌های کشور و رقابت 28 تیم در گروه‌های چهارگانه مقدماتی اکنون تنها هشت تیم در کوران رقابت‌ها باقی مانده‌ و برای رسیدن به لیگ دسته اول کشور مسابقه می‌دهند.

تیم‌های حاضر در مرحله گروهی، بازی‌های خود را به شکل دوره‌ای و در قالب دیدارهای رفت و برگشت انجام داده‌اند و از هر یک از گروه‌های چهارگانه تنها دو تیم موفق به کسب مجوز صعود به مرحله حذفی شده است تا بدین‌شکل دیدارهای مرحله حذفی با حضور هشت تیم برگزار شود.

تیم فوتسال آرش‌نوین ایرانیان قم که با کسب رتبه دوم مرحله گروهی موفق به کسب مجوز صعود به مرحله حذفی رقابت‌های لیگ فوتسال باشگاه‌‌های کشور شده برای راهیابی به جمع چهار تیم برتر این دوره از مسابقات باید با نماینده فوتسال استان خوزستان دیدار کند.

تیم فوتسال آرش‌نوین ایرانیان یکی از دو نماینده استان قم در فصل جاری رقابت‌های لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور است که توانست به همراه دیگر نماینده قم یعنی تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم مجوز صعود به مرحله بعدی این رقابت‌ها را کسب کند.

تیم فوتسال آرش‌نوین ایرانیان قم بعد از صعود دیگر همشهری خود یعنی تیم آتلیه طهران قم،‌ با توجه به اینکه به عنوان تیم دوم گروه خود راهی جمع هشت تیم برتر بازی‌های این فصل شد باید در نخستین مرحله بازی‌های حذفی میزبان تیم نفت امیدیه باشد.

بر اساس برنامه‌ریزی کمیته فوتسال کشور، دیدارهای رفت و برگشت مرحله گروهی فصل جاری مسابقات لیگ فوتسال قهرمانی باشگاه‌های ایران در طول 12 هفته به انجام رسید و طی آن، تیم آرش‌نوین ایرانیان قم در مجموع 17 امتیاز برای به دست آوردن جواز صعود به این مرحله به دست آورد.

آرش‌نوین ایرانیان قم از 12 بازی خود در هفته‌های سپری شده از دیدارهای مرحله گروهی فصل جاری لیگ دسته دوم فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور مجموعا 17 امتیاز کسب کرد و بعد از همشهری خود تیم فوتسال آتلیه طهران قم در مکان دوم جدول جای گرفت تا به مرحله حذفی برسد.

نفت امیدیه و آرش نوین‌ایرانیان قم در حالی از ساعت 17 عصر پانزدهمین روز مرداد ماه در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم به مصاف یکدیگر می‌روند که دیدار آنها را اصغر احمدی به عنوان داور اول، محمد شرونی به عنوان داور دوم، محسن وحدانی به عنوان داور وقت‌نگهدار و همچنین یاسر جمشیدی به عنوان داور ذخیره قضاوت می‌کنند. / فارس

آدرس کوتاه :