جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

تیم داوری مصاف آتلیه‌طهران قم و سن‌ایچ ساوه مشخص شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم داوری مصاف آتلیه‌طهران قم و سن‌ایچ ساوه مشخص شد


آتلیه‌طهران قم و سن‌ایچ ساوه در فاصله یک امتیازی یکدیگر و در مکان‌های اول و چهارم رقابت مدعیان صعود به لیگ برتر فوتسال یکی از حساس‌ترین بازی‌ها را برگزار می‌کنند.

در هفته پنجم لیگ دسته اول فوتسال:

دلیل حساسیت بالای مصاف نمایندگان قم و ساوه در هفته پنجم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور فاصله یک امتیازی آنها در جدول رده‌بندی گروه نخست است و دو تیم عصر شانزدهمین روز دی‌ماه به مصاف یکدیگر می‌روند.

پنجمین هفته دیدارهای مرحله گروهی فصل جاری مسابقات لیگ دسته اول فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور در حالی عصر شانزدهمین روز دی‌ماه در شهرهای مختلف برگزار می‌شود که نماینده فوتسال استان قم یعنی آتلیه‌طهران در خارج از خانه به میدان خواهد رفت و شانس خود را برای بازگشت مجدد به صدر جدول رده‌بندی گروه نخست این فصل مورد آزمایش قرار می‌دهد.

تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم به عنوان یکی از دو نماینده فوتسال قم در فصل جاری مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور در مرحله گروهی این رقابت‌ها با تیم سن‌ایچ ساوه هم‌گروه بود و حالا دو تیم بعد از دو مصاف در لیگ دسته دوم سال جاری، در نخستین رویارویی در لیگ دسته اول سال 94 با یکدیگر ملاقات می‌کنند.

* دو بار سابقه رویارویی نمایندگان قم و ساوه در لیگ فوتسال کشور

تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه نیز که همانند تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم امسال در لیگ دسته دوم حضور داشت، با خرید امتیاز از کمیته فوتسال مجوز حضور در لیگ دسته اول را کسب کرده و از قضا بار دیگر با تیم آتلیه‌طهران قم هم‌گروه شده است.

این دو تیم که در مرحله گروهی از فصل 1394 مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور دو بار در قم و ساوه برابر یکدیگر به میدان رفته‌اند، حالا در هفته پنجم از نیم‌فصل نخست مرحله گروهی بازی‌های لیگ دسته اول فوتسال ایران جدالی حساس را در ساوه انجام می‌دهند.

براساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ فوتسال کشور، دیدارهای نیم‌فصل نخست از مرحله گروهی فصل جاری مسابقات لیگ دسته اول فوتسال قهرمانی باشگاه‌های ایران از ساعت 16 عصر چهارشنبه هفته جاری یعنی شانزدهم دی‌ماه وارد هفته پنجم خود می‌شود.

طبق برنامه‌ سازمان لیگ فوتسال کشور، تیم آتلیه‌طهران قم در دومین بازی خارج از خانه خود به میزبانی سالن فجر ساوه برابر نماینده استان مرکزی و شهرستان ساوه یعنی تیم سن‌ایچ این شهر به میدان خواهد رفت در حالی که ساوه‌‌ای‌ها چند بازیکن قمی نیز در ترکیب خود دارند.

آتلیه‌طهران قم باید از این بازی به دنبال کسب هر سه امتیاز مسابقه باشد تا مبادا از رقبای سرسخت خود همچون سن‌ایچ ساوه، ارژن شیراز و استقلال ماهشهر عقب بماند، زیرا سن‌ایچ هم اکنون یک امتیاز بیتشر از آتلیه‌طهران قم دارد و نمایندگان شیراز و ماهشهر نیز بالاتر از این تیم هستند.

* فاصله یک امتیازی آتلیه‌طهران قم با سن‌ایچ صدرنشین

آتلیه‌طهران قم از چهار بازی خود در هفته‌های سپری شده از دیدارهای مرحله گروهی فصل جاری لیگ دسته اول فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور مجموعاً هفت امتیاز کسب کرده و هم‌اکنون با یک امتیاز اختلاف نسبت به تیم صدرنشین سن‌ایچ ساوه بر حسب تفاضل گل در مکان چهار جدول رده‌بندی گروه نخست جای دارد.

دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال اسامی تیم داوری دیدار تیم‌های فوتسال آتلیه‌طهران قم و سن‌ایچ ساوه را در حالی معرفی کرد که حسین توانا به عنوان داور اول این دیدار معرفی شده و علی زنگنه به عنوان داور دوم وی را در امر قضاوت این دیدار همراهی خواهد کرد.

همچنین علی رشیدی و سجاد ابوالفتحی به عنوان وقت‌نگهدار و داور ذخیره انجام وظیفه خواهند کرد و مصطفی حاج‌محمد ناظر این دیدار خواهد بود تا بدین ترتیب یکی از مهمترین بازی‌های هفته پنجم از نیم‌فصل نخست مرحله گروهی لیگ امسال در گروه نخست در ساوه به انجام برسد.

در جدول رده‌بندی این گروه هم اکنون تیم سن‌ایچ ساوه با کسب هشت امتیاز صدرنشین است،‌ ارژن فارس با کسب همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر در مکان دوم ایستاده، ضمن اینکه استقلال‌نوین ماهشهر و آتلیه‌طهران قم با هفت امتیاز و بر حسب تفاضل گل در مکان‌های پنجم و پنجم جای دارند.

هفته پنجم لیگ دسته اول فوتسال از ساعت 16 چهارشنبه شانزدهم دی‌ماه:

مبل کریمی البرز – شهرداری نکاء

هیئت ورزش روستایی کاشان – پاس تهران

لبنیات‌ارژن شیراز – استقلال‌نوین ماهشهر

سن‌ایچ ساوه – آتلیه‌طهران قم

شاهد شیراز – پاژ مشهد

چکاد آتیه‌جوان شهریار – دانشگاه آزاد اسلامی تهران

کشاورز قزوین – رسالت کرمان

زاگرس خوزستان – شهرداری ساوه

آدرس کوتاه :