جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

تیم دوچرخه سواری قم به مسابقات لیگ کوهستان کشور اعزام شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم دوچرخه سواری قم به مسابقات لیگ کوهستان کشور اعزام شد


رییس هیات دوچرخه سواری استان قم از اعزام تیم دوچرخه سواری این استان به مرحله سوم مسابقات لیگ کوهستان کشور خبر داد.

دوچرخه سواری

کاظم حججی بیان داشت: مرحله سوم لیگ کوهستان کشور از روز پنجشنبه هشتم مرداد ماه جاری در گرگان آغاز می شود و دو تیم کراس کانتری و دانهیل قم به این مسابقات اعزام شده اند.

وی افزود: تیم کرانس کانتری قم در این مسابقات در رده سنی جوانان شرکت می کند و مجتبی رییس الذاکرین، محمد آرام و محمد حسین شریفی ترکیب این تیم را تشکیل می دهند.

وی اظهار داشت: در رشته دانهیل نیز تیم قم در رده سنی بزرگسالان به مصاف رقبای خود می رود و محمد خاکفرجی، علیرضا علوی و بهداد علیمردانی نفرات تشکیل دهنده این تیم به شمار می آیند.

رییس هیات دوچرخه سواری قم افزود: تیم دانهیل قم تاکنون در رده بندی مسابقات در بین 14 تیم در رده چهارم قرار دارد و تیم کراس کانتری قم نیز سوم کشور است.

وی با اشاره به اینکه کل مسابقات لیگ کوهستان کشور در چهار مرحله برگزار می شود گفت: هنوز زمان و مکان مرحله چهارم اعلام نشده است.

وی همچنین از اعزام تیم بانوان قم به مسابقات کشوری لیگ کوهستان در ششم مردادماه خبر داد و افزود: این مسابقات هفتم مردادماه در گرگان برگزار می شود و یک شرکت کننده در کراس کانتری بزرگسالان و یک نفر نیز در رده سنی جوانان از قم اعزام می شوند

آدرس کوتاه :