جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

تیم دو و میدانی جانبازان و معلولان قم نایب قهرمان کشور شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم دو و میدانی جانبازان و معلولان قم نایب قهرمان کشور شد


رییس هیات ورزشی جانبازان و معلولان استان قم از کسب عنوان نایب قهرمانی تیم این هیات در مسابقات دو و میدانی کشوری خبر داد.

پیروز منش خبر داد؛

محمد پیروزمنش ابراز داشت: مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور تحت عنوان بزرگداشت سید سعید چاووشی، پیشکسوت تیم ملی از قم و قهرمان پارالمپیک سئول پنجشنبه و جمعه گذشته در تهران برگزار شد و تیم قم با درخشش دو و میدانی کاران اعزامی خود به این مسابقات موفق به کسب 10 مدال رنگارنگ با ارزش و عنوان دوم تیمی شد.

وی بیان داشت: در این مسابقات در ماده های 200 و 400 متر، علی زره ساز از قم دو مدال طلا را کسب کرد و احمد اسلامی نیز موفق به کسب مدال طلا در ماده 1500 متر و مدال برنز در 400 متر شد.

وی افزود: مهدی عرب خراسانی دیگر دونده 200 متر استان قم در این مسابقات بود که موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره شد و دیگر مدال برنز و عنوان سومی این رقابت ها توسط محمد جواد حائری تبار در ماده 400 متر برای تیم قم بدست آمد.

پیروزمنش ادامه داد: ایمان عرب در این مسابقات با کسب دو مدال نقره و برنز در ماده 200 متر و 400 متر افتخاری دیگر را برای جامعه ورزش استان قم به ارمغان آورد.

وی با اشاره به این که احمد اسلامی و حسین آزاد به عنوان مربی و سرپرست تیم دو و میدانی استان قم در این مسابقات حضور داشتند گفت: مسابقات با حضور 180 ورزشکار از سراسر کشور در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران انجام شد و هم چنین آخرین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کشورمان نیز به شمار می رفته است.

آدرس کوتاه :