جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

تیم فوتبال صبای قم برابر سپاهان به پیروزی رسید - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تیم فوتبال صبای قم برابر سپاهان به پیروزی رسید


تیم‌های فوتبال صبای قم در هفته بیست و چهارم لیگ بر‌تر فوتبال در خانه و در یک بازی پرحادثه برای سپاهان به یک پیروزی قاطع رسید.

در ورزشگاه یادگار امام (ره)؛

تیم‌های فوتبال صبای قم و سپاهان اصفهان عصر شنبه در هفته بیست و چهارم لیگ بر‌تر فوتبال به مصاف هم رفتند که این مسابقه با برتری صبا به پایان رسید.

در این مسابقه که در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم برگزار شد صبا با ۲ گلی که در نیمه دوم به ثمر رساند موفق به شکست حریف خود شد تا ۳ امتیاز شیرین این بازی را از آن خود کند.

صبای قم در این مسابقه با ترکیب اولیه مهرداد طهماسبی، مسعود حق جو، روزبه چشمی، هادی شکوری، غلامحسین بادامکی، ایوب کلانتری، محمد امین آرام طبع، جلال الدین علیمحمدی، وحید علی آبادی، حسین کوشکی و فرشید باقری با هدای مهدی تارتار به میدان رفت.

در ترکیب آغازین سپاهان اصفهان نیز رحمان احمدی، سید هادی عقیلی، محمدعلی احمدی، حسین پاپی، رسول نویدکیا، محمدرضا خلعتبری، عبدالله کرمی، علی کریمی، مهدی شریفی، وریا غفوری و فوزیل موسایف با مربیگری حسین فرکی حضور داشتند.

در دقیقه ۱۱، هادی عقیلی به دلیل مصدومیت زمین مسابقه را ترک کرد و سعید قائدی فر جانشین وی شد ضمن اینکه رحمان احمدی بازوبند کاپیتانی سپاهان را از این دقیقه بر بازو بست.

در دقیقه ۶۰، سانتر کوتاه حسین بادامکی از کرنر پس از اشتباه مدافع سپاهان در دفع توپ به ایوب کلانتری رسید و پس از چرخش وی، توپ به چشمی رسید و پس از دفع توپ توسط گردان، شکوری در ریباند دروازه سپاهان را فرو ریخت گرچه این گل با برخورد با پای کلانتری به نام وی ثبت شد.

در دقیقه پنجم وقت تلف شده، ضد حمله بازیکنان صبا با رسیدن توپ به کلانتری توام سد و حرکت عرضی کلانتری و عبور از عبدالله کرمی، وی را به گردان تک به تک کرد اما ضربه وی به بدن گردان برخورد کرد و در ریباند جلال علیمحمدی دروازه خالی سپاهان را گشود.

سپاهان از دقیقه ۴۹ با اخراج رحمان احمدی دروازه بان خود ۱۰ نفره به بازی ادامه داد و بدین ترتیب مجبور به انجام ۲ تعویض اجباری در این مسابقه شد.

آدرس کوتاه :